NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

Opäť doma? Efektívne zorganizujte svoj home office

Technológie
3

Špeciálny projekt

Každý z nás potrebuje doma svoj vlastný kútik. Vzdelávanie na diaľku, home office a premena domáceho prostredia na pracovné sa v posledných dvoch rokoch stali normou. Niekedy máme problém nájsť monitory a počítače s dobrým pomerom cena/výkon, inokedy bojujeme s priestorom. Pozrime sa na niekoľko nápadov a tipov, ktoré vám uľahčia výber.

Stolový počítač alebo all-in-one? Čo si vybrať?

Veľké herné zariadenia zaberajú veľa miesta, spotrebujú veľa elektrickej energie a stoja veľa peňazí. Notebooky zasa majú malú obrazovku, nízky výkon a ich vysoká cena mnohých z nás odradí.

Kombinácia minipočítača so správnym monitorom alebo rovno počítač all-in-one poskytne dostatočný výkon a zároveň predstavuje priestorovo a cenovo výhodnejšie riešenie.

Mini PC – nenápadný partner

Mini PC je malá, ale praktická škatuľka, vďaka ktorej ľahko zabudnete, že ju máte. Môžete si vybrať od základných na surfovanie po internete, písanie správ a hranie kariet až po solídne minipočítače, ktoré zvládnu grafiku alebo aj menej náročné hry.

Či už si vyberiete výkonnejší model Cubi 5 10M, alebo ľahší a tichší Cubi N JSL, stále ide o počítač, ktorý na vašom stole nezaberie viac ako 12 × 12 cm. Model PRO DP21 je o niečo väčší, má rozmery 20 × 20 cm a je v ňom miesto nielen pre výkonnejšie procesory 11. generácie, ale aj pre väčšie úložisko, viac pamäte a viac možností pripojenia.

 Všetky verzie môžete sami zlepšiť a pridať pamäť RAM alebo disk. Navyše získate bezplatnú aktualizáciu na systém Windows 11 a možnosť montáže VESA, ktorá vám umožní bezpečne pripevniť počítač mini PC k monitoru.

All-in-one – partner na všetko

Ak chcete počítač rozbaliť, zapojiť a začať pracovať, nemusíte sa ničoho obávať. Počítač All-in-One šetrí miesto na stole a vďaka komponentom integrovaným v obrazovke sa nemusíte trápiť so spleťou káblov. Veľký displej IPS s funkciou Anti-Flicker a menším množstvom modrého svetla kombinuje bohaté farby, plynulý obraz a výkon šetrný k očiam. Váš chrbát a krk nebudú trpieť vďaka ergonomicky nastaviteľnému stojanu, ako je napríklad stojan Modern AM241P.

Navyše nemusíte kupovať nič iné. MSI all-in-one sa dodáva s webovou kamerou, klávesnicou a myšou.

Monitor – praktický a štýlový partner

Monitor musí byť vhodný či už na prácu, štúdium, alebo voľný čas. Jedna vec je, aby zapadol do interiéru, ale musí byť aj nastaviteľný a zabrániť tomu, aby naše oči trpeli celodenným sledovaním obrazovky.

Preto sú monitory MSI radu PRO vybavené technológiami, ktoré eliminujú blikanie obrazu a znižujú vyžarovanie modrého svetla, ktoré spôsobuje bolesti hlavy z unavených očí a nekvalitný spánok. A ak navyše túžite po štýlovom a elegantnom monitore, nemali by ste si nechať ujsť sériu Modern  – víťaza Red Dot Design Award 2021. Všetky monitory MSI majú širokú škálu možností – od typu panela až po nastaviteľný stojan. Záleží iba na vašej predstavivosti a výbere.

Niektoré z uvedených produktov budú k dispozícii v priebehu decembra 2021. Produktovú mapu MSI nájdete tu a produkty v predaji tu

 

Zobrazit Galériu

MSI CEE

Všetky autorove články

3 komentáre

.......................... reakcia na: Zase doma? Uspořádejte si efektivně svůj home-office

19.11.2021 18:11
ste si mohli aspon dat tu namahu a prelinkovat to na slovensku alzu, ked uz robite takto reklamu bez relevancie
Reagovať

RE: .......................... reakcia na: ..........................

20.11.2021 18:11
ups
Reagovať

Sluboslav Macko reakcia na: Zase doma? Uspořádejte si efektivně svůj home-office

18.11.2021 13:11
Júúúj, len to nie...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať