SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Pevný disk Freecom Tough Drive SSD ponúka ultrarýchly prenos dát rýchlosťou až 415 megabajtov za sekundu

Tlačové správy
0

Freecom, súčasť Mitsubishi Kagaku Media a výrobca oceňovaných externých pevných diskov a prenosných úložných zariadení, predstavil Tough Drive SSD - 256 GB SSD prenosný pevný disk z rodiny diskov Tough Drive, ktoré sú svetovo najbezpečnejším a najrýchlejším prostriedkom na uchovanie dát.

  • SSD disk má vnútorný nárazuvzdorný mechanizmus
  • Robustný kryt zvyšujúci ochranu proti nárazom
  • Pogumované vonkajšie ochranné prvky proti poškriabaniu
  • Čítanie a zápis až 415 MB/s*
  • Až 4-krát rýchlejší prenos súborov než pri štandardných pevných diskoch**
  • Kapacita ukladania dát 256 GB
  • Integrovaný USB 3.0 konektor umožňujúci pohodlné pripojenie
  • Disk zostáva počas prevádzky tichý, keďže nemá ventilátor
  • Dva roky záruka výrobcu a neobmedzená helpdesk podpora

Vďaka neuveriteľnej rýchlosti prístupu k vašim dátam zmení Freecom Tough Drive SSD vaše skúsenosti s úložiskami. Tough Drive SSD poskytuje používateľom prenosovú rýchlosť dát až 415 MB/s*, nemá žiadne pohyblivé časti, a preto je schopný prístupu na akékoľvek miesto na disku s rovnakou rýchlosťou a presnosťou. Disk ľahko vydrží pády a otrasy, zaisťuje mimoriadnu odolnosť, vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť, vlastnosti, ktoré si používatelia vždy vybavia v spojení s výrobkami Freecom.

Disky Tough Drive sú naformátované systémom FAT32 na okamžité použitie pre Mac i PC. Predávajú sa s predinštalovaným softvérom Nero BackItUp Essentials (len pre Windows), ktorý umožňuje používateľom PC uskutočniť úplnú zálohu systému a jeho obnovenie, naplánovať automatické zálohovanie podľa dátumu/času. Na displeji používatelia nájdu základné informácie o činnosti harddisku a FSSD tlačidlá na bezpečné formátovanie a mazanie (iba Windows).

Prenosný disk Tough Drive má tiež funkciu USB nahrávania, ktorá umožňuje nahrávať programy na externé pamäťové zariadenie priamo pripojené k televízoru pomocou USB rozhrania. Externý HDD v podstate funguje ako videorekordér. Môže byť použitý aj na pozastavenie živého vysielania (tzv. funkcia Time Shift). Vďaka USB nahrávaniu dokáže externý USB pevný disk nahradiť HDD/DVD rekordéry alebo VHS videorekordéry.

Odporúčaná maloobchodná cena Freecom Tough Drive SSD (produktové číslo: 56275) je 319 €.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať