TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Prehrávač VLC 2.0 pre Android je už dostupný. Podporuje zdieľanie po sieti a má nový vzhľad

0

VLC je open source multimediálny prehrávač zadarmo, ktorý možno charakterizovať ako švajčiarsky nožík pre stolové počítače a notebooky, pretože si poradí prakticky s akýmkoľvek audio- a videosúborom. Mobilná verzia síce nie je taká mocná, ale stále sa zlepšuje.

Vývojár Jean-Baptists Kempf oznámil, že je k dispozícii na stiahnutie VLC 2.0 pre Android. Prináša podporu pre playlisty videa a sieťové úložiská (servery SMB, NFS, FTPS, SFTP alebo UPnP) i ďalšie novinky.

Môžete prezerať a prehrávať videá zo zdieľanej sieťovej jednotky, sťahovať titulky z OpenSubtitles.org, vytvárať zoznamy videí a sledovať ich v sérii jedno po druhom. V zariadeniach, ktoré podporujú viac okien, ako sú napr. niektoré tablety Samsungu a LG, môžete sledovať video v okne popri používaní iných aplikácií. Medzi ďalšie zmeny patrí rýchlejšie hardvérovo akcelerované dekódovanie videa a plynulejšie prehrávanie, upravené používateľské rozhranie, napr. tmavý vzhľad vhodný pre displeje OLED, a jediný inštalačný program pre verzie VLC pre Android a Android TV. Aplikácia teraz požaduje na svoj beh menej povolení.

VLC 2.0 pre Android si môžete stiahnuť z Play Storu 

Zdroj:liliputing


 

VLC 2.0 Android

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať