SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Prezident a technický riediteľ LG Electronics prenesie kľúčovú prezentáciu veľtrhu CES 2019

Tlačové správy
0

Prezident a technický riaditeľ spoločnosti LG Electronics (LG), Dr. I. P. Park, prednesie kľúčovú prezentáciu pred začatím blížiaceho sa veľtrhu CES® 2019. Príhovor Dr. Parka sa odohrá v pondelok 7. januára o 18:30 v divadle MGM Park Theater v Las Vegas, Nevada, USA.

LG vôbec prvýkrát vo svojej histórii predstaví ústrednú myšlienku na veľtrhu CES. Prednesie ju Dr. Park s témou Umelá inteligencia pre ešte lepší život a ponúkne nový uhol pohľadu na to, ako umelá inteligencia (AI) zmení život zákazníkov, a to na základe troch pilierov umelej inteligencie: vývoj, prepojenie a otvorenosť. Bude sa zaoberať tým, ako inovatívne technológie AI obohatia skúsenosti užívateľov doma, na cestách i v kancelárii. Pri predpovedaní, aký vplyv bude mať AI na každý aspekt našich životov, Dr. Park tiež vysvetlí, ako spoločnosť LG - ktorá sa z výrobnej firmy transformuje v inovátora životného štýlu - razí tomuto trendu cestu.

Ako prezident a technický riaditeľ spoločnosti LG Electronics stojí Dr. Park na čele inovácií umelej inteligencie, ktoré sú hlavným motorom rastu spoločnosti. Má viac ako 30 rokov skúseností vo výskume a vývoji spotrebnej elektroniky, robotiky pre automobilový priemysel, telekomunikácií a softvéru. Pre svoje úspechy pri vedení výskumných a vývojových tímov k urýchleniu inovácií kombinovaním tradičných hardvérovo orientovaných technológií s rýchlo rastúcimi softvérovými technológiami, je pokladaný za jedného z najlepších svetových technických riaditeľov.

„Očakáva sa, že veľtrh CES 2019 bude znamenať bod zlomu vo vývoji umelej inteligencie a jej implementácie do produktov a služieb dennej potreby,“ hovorí Dr. Park. „Našou stratégiou v spoločnosti LG, je obohatiť každodenný život spotrebiteľov nad rámec očakávania AI aplikáciami zameranými na životný štýl, čo je koncept, ktorý chcem na pódiu veľtrhu CES zdôrazniť.“

Dr. I. P. Parka, prezident a technický riaditeľ spoločnosti LG Electronics

Gary Shapiro, prezident a generálny riaditeľ združenia Consumer Technology Association (CTA), hovorí: „LG je globálnym ťahúňom na čele revolúcie umelej inteligencie, ktorá ovplyvní takmer každý významný odbor od techniky cez zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, dopravu, stavebníctvo atď. S nadšením privítame Dr. Parka na pódiu veľtrhu CES 2019, kde prednesie prvú ústrednú myšlienku spoločnosti LG v histórii CES. Tešíme sa, že si vypočujeme jeho názor na budúcnosť AI, ktorá dáva novú podobu našim domovom, podnikom a spoločenstvám.“

Na veľtrhu CES 2019 budú predvedené život meniace technológie od 4500 vystavujúcich spoločností v 20 kategóriách produktov, predstavujúcich riešenia, ktoré zmení spôsob našich životov, práce i hrania. Výstava ponúkne prístup k najnovším prevratným technológiám vrátane pripojenia 5G, umelej inteligencie, rozšírenej a virtuálnej reality, chytrej domácnosti, chytrých miest, športu, strojovej inteligencie a pod.

Inovatívne produkty a služby LG budú na veľtrhu CES 2019 vystavené od 8. do 11. januára 2019 v oddelení CES Tech East, ktoré sa nachádza v kongresovom centre Las Vegas Convention Center (LVCC), Central Hall, v stánku č. 11100.

Zobrazit Galériu

Nydrle s.r.o

Všetky autorove články
LG veltrh rieditel technológie umela inteligencia

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať