SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Priehľadný kryt s tvrdosťou až 9H ponúka elegantnejšiu alternatívu k tradičným puzdram

0

Dnešné smartfóny majú elegantný dizajn, sú však krehké, a preto potrebujú objemné a často nevzhľadné ochranné obaly. Zmeniť by to mohol NAKEY. Ide o dvojdielny obal, ktorý úplne obklopí váš smartfón bez toho, aby zakrýval jeho dizajn. Vďaka dvom prvkom, medzi ktoré sa smartfón vkladá, funguje NAKEY ako všestranný ochranný štít pre váš telefón, ktorý chráni nielen zadnú a bočné strany, ale aj prednú stranu. Pritom je pozoruhodne tenký, jeho dizajnéri Ambrogio Tacconi, Luca Caminiti, Louis Aymonod a Simone Portesi tvrdia, že je prakticky neviditeľný.

Puzdro je vytvorené procesom známym ako termovrstvenie a v podstate sa k telefónu prilepí na prednej a zadnej strane pomocou rovnakého druhu lepidla, aké sa používa pri ochranných krytoch obrazovky z tvrdeného skla. Tenký nárazník na bočnej strane chráni aj hranu telefónu. NAKEY sa dodáva v dvoch variantoch – s čiernym nárazníkom a v úplne priehľadnom vyhotovení, ktoré ponúka oveľa neviditeľnejší ochranný štít. Predná a zadná strana puzdra sú vybavené tvrdeným sklom s tvrdosťou 9H, ktoré je navyše pokryté vrstvou proti rozbitiu a oleofóbnou vrstvou.

Aj v najhrubšom mieste meria puzdro NAKEY iba 0,3 mm, takže je tenšie ako akékoľvek iné ochranné puzdro na trhu, zatiaľ čo tepelne tvarovaný polykarbonátový nárazník a sklo priemyselnej triedy 9H chránia telefón pred nárazmi, pádmi a poškriabaním. V rámci crowfundingovej kampane na portáli Indiegogo teraz môžu prispievatelia získať NAKEY už od 15 eur, dodávky sa začnú vo februári 2022.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať