SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Prvý slovenský partner Microsoftu s Gold kompetenciou pre Messaging je spoločnosť Connecting Software

Tlačové správy
0

Spoločnosť Connecting Softwaresa stala prvým slovenským partnerom Microsoftu, ktorý dosiahol najvyššiu úroveň kompetencie pre oblasť Messaging.

Spoločnosť Connecting Software, partner spoločnosti Microsoft, dosiahla na Slovensku ako prvá najvyššiu úroveň kompetencie v oblasti Messaging s označením GOLD. Toto prvenstvo ju oprávňuje používať označenie Microsoft Gold Competency Partner - Messaging.

Messaging kompetencia je zameraná na zvýšenie kvalifikácie pri v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie dát alebo workflow v Microsoft Exchange a potvrdzuje kvalitu riešení navrhovaných v tejto oblasti.

Titul Microsoft Gold Competency Partner je najvyššie ocenenie partnera v rámci spolupráce so spoločnosťou Microsoft. Partnerský program Microsoft Partner Network spočíva v úzkej partnerskej spolupráci. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t. j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Členovia, partneri, majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.

Sme hrdí, že sme prvou spoločnosťou na Slovensku so zlatou Messaging kompetenciou, ktorá je už naša štvrtá. Toto len dokazuje našu oddanosť voči spoločnosti Microsoft, jej zákazníkom a partnerom a našu túžbu po nikdy nekončiacom zdokonaľovaní," povedal Thomas Berndorfer, majiteľ Connecting Software.

Viac informácií o Connecting Software

Connecting Software pôsobí v oblasti integrácie, synchronizácie a migrácie aplikácií, softvéru a programov, kde ponúka partnerom a zákazníkom komplexné riešenie v podobe produktu Connect Bridge. Nachádza sa v pobočkách po celom svete - Silicon Valley, Denver, Viedeň, ale aj Malacky či Kúty. Produkt Connect Bridge považuje za revolúciu v softvérovej integrácii. Vďaka unikátnej technológii ľahko, rýchlo a efektívne pomáha partnerom Microsoftu v riešení integračných projektov. Connect Bridge je unikátna integračná platforma pre akýkoľvek softvér vyrobený v posledných 20 rokoch a je úplne jedno či je nasadený lokálne (on-premise), v cloude (Office365, Azure, CRM Online a iné) alebo hybridné riešenie.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať