SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Recenzia: ANTIK SMART City - Moderná e-kolobežka s reproduktormi

1

Elektrická kolobežka slovenského pôvodu má hliníkovú skladaciu konštrukciu, vďaka čomu sa dá zložiť do auta alebo odložiť do šatníkovej skrinky. Má príjemný moderný dizajn, jednoducho sa prenáša a jej parametre zaujmú aj náročnejších používateľov. Disponuje elektrickou brzdou na riadidlách a mechanickou brzdou nad zadným kolesom, ­pričom obe sú spojené s brzdovými svetlami: po stlačení niektorej brzdy sa ­rozsvieti ­brzdové svetlo. Vpredu sa na­chádzajú biele LED svetlá a vzadu červené, čo chráni používateľa počas jazdy potme alebo za horšej viditeľnosti.

Elektrický motor Bosch má tri stupne rýchlosti a môže poháňať kolobežku výkonom 250 W. Maximálna rýchlosť jazdy je 25 km/h. Batérie LG sú schopné opäť podávať plný výkon po 3,5-hodinovom nabíjaní. Stav batérií, ako aj ďalšie dôležité informácie zobrazuje displej na riadidlách. Dojazd kolobežky je asi 23 km pri plnej rýchlosti a hmotnosti jazdca okolo 60 km, zhruba 1 km je ešte rezerva pri jazde nižšou rýchlosťou.

Kolobežka na rozdiel od bežnej konkurencie umožňuje pomocou rozhrania bluetooth prepojiť dvojicu reproduktorov so smartfónom. Počas jazdy tak možno bezpečne telefonovať alebo počúvať hudbu. Po zapnutí sa ozve ženský hlas oznamujúci vyhľadávanie dostupných zariadení a po spojení spárovaného zariadenia oznámi úspešné pripojenie.

Parametre:
Hmotnosť: 13 kg, nosnosť: 120 kg, nabíjacie napätie: 110 až 240 V/ 50 – 60 Hz, doba nabíjania 3,5 hod., výkon 250 W, max. rýchlosť 25 km/h, motor Bosch s 3 stupňami rýchlosti, 2 roky záruka + servis na Slovensku

Cena: 569 EUR

Zobrazit Galériu
kolobezka elektro elektrina smart city doprava audio reproduktor bateria nabijanie

1 komentár

Cena reakcia na: Recenzia: ANTIK SMART City - Moderná e-kolobežka s reproduktormi

2.4.2019 14:04
Za tú cenu si kúpim dve. Čo je na tejto kolobežke Slovenské nič - je vyrobená v Číne, ako všetko čo Antik ponúka a tomu zodpovedá aj kvalita !!!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať