ACER_05 ACER_05 ACER_05 Advertisement

Recenzia: OneOdio Fusion A71 / Počúvanie dvoch zdrojov zvuku

0

Firma OneOdio so sídlom v Hong Kongu je známa svojimi cenovo veľmi dostupnými slúchadlami ktoré sa vyznačujú aj výbornou kvalitou zvuku. Keďže sa pripájajú cez kábel, budete zvuk počuť bez ruchov a deformácii až do najmenších podrobnosti. A do hudby sa môžete ponoriť aj keď ste vonku.

Slúchadlá umožňujú simultánne prehrávanie z dvoch zdrojov zvuku. Či už to bude hudba z mobilného telefónu a inštrumentálny sprievod z vašej elektrickej gitary, oba zdroje sú súčasne k dispozícii na jedných slúchadlách. Slúchadlá majú dva konektory a možno ich jednoducho vymeniť za kábel s iným konektorom na oboch stranách. Jedným z nich je 3,5 mm stereo jack a druhý je 6,3 mm stereo jack. V balení sú dva káble.

Zdieľanie hudby a žiadny konverzný adaptér pre stereo konektory nie je potrebný. Unikátny dizajn rozhrania eliminuje potrebu štandardného 6,3 mm adaptéra na konverziu stereo konektora. Kábel je dlhý 2,0 až 3 m, čo postačuje na pripojenie hudobných nástrojov. Tieto slúchadlá cez ucho môžu byť použité s hudobnými nástrojmi so štandardnými stereo konektormi.

Slúchadlá OneOdio DJ sú ergonomické, polstrovací materiál sa prispôsobuje pokožke, je flexibilný a priedušný. Veľké 95 mm ušnice sa vyznačujú dobrou priľnavosťou a aj keď dosadnú na uši sú veľmi príjemné a netlačia. Konštrukcia je skladacia takže ich možno ľahko zložiť, aby boli skladnejšie.

Použité materiály sú príjemné na dotyk, nezanechávajú odtlačky prstov a nie sú lepkavé ako lesklé materiály. 90-stupňový otočný mechanizmus umožňuje odposluch na jedno ucho. To zabezpečuje využitie pre bežné každodenné prehrávanie hudby, DJ potreby, hudobnú produkciu, miešanie, atď. OneOdio tiež predáva bezdrôtovú verziu Fusion ktorá je doplnená o Bluetooth konektivitu.

Cena: €45,99

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať