S_02PaletteBase S_02PaletteBase S_02PaletteBase Advertisement

Recenzia: OneOdio Studio Pro-50 / Štúdiové slúchadlá pre DJov

0

Značka OneOdio nie je až tak dobre známa, napriek tomu ponúka kvalitné štúdiové slúchadlá za veľmi dobrú cenu. Studio Pro-50 má šikovný skladací dizajn, ktorý umožňuje jednoduchšie skladovanie a prepravu. Ten je doplnený o ušnice, ktoré sa otáčajú vľavo aj vpravo pre jednoušné monitorovanie zvuku. Ušnice sú uzavreté potiahnuté prijemnou pamäťovou penou navrhnutou tak, aby rozptýlila tlak a teplo.

Ku komfortu nosenia prispieva mäkka kožená čelenka, ktorá zabezpečuje optimálne ergonomické nosenie. Ušnice s hustou pamäťovou penou zabezpečujú aj výbornú izolácii hluku v pozadí, jasne budete počuť hudbu v slúchadlách aj v hlučnom nočnom klube. Slúchadlá ponúkajú 50mm neodýmový ovládač, s dobrou frekvenčnou odozvou 20Hz-20KHz. Ten poskytuje zvukový detail s vysokým rozlíšením, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zvukových znalcov, má riadené a dynamické basy, prehľadný stredný rozsah a rafinované vysoké frekvencie.

Na každom konci zvukového kábla sú pozlátené 3,5 mm a 6,3 mm konektory, jednoducho sa pripojte podľa vašich potrieb a čím odpadá problém použiť adaptér. OneOdio Studio Pro-50 ponúkajú atraktívne riešenie pre príležitostných aj profesionálnych používateľov. Skúsení audiofili pravdepodobne nájdu nejaké nedostatky ale pre domáce alebo štúdiové použitie stojí tento pár za zváženie.

Cena: €38,99 

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať