PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Recenzia OMEN by HP Citadel: Kráľovské herné kreslo

0

K výkonným herným počítačom „sa pýta“ aj poriadne herné kreslo, ktoré zaistí úplné pohodlie aj pri dlhom sedení. Takým je práve tento elegantný kúsok pre herných nadšencov od HP v dizajne OMEN, ktorý pripomína sedačku pretekárskeho auta. Kreslo je vybavené synchrónnou mechanikou, ktorá zachováva vzájomnú polohu sedadla a operadla, vďaka čomu je aj dlhé sedenie príjemný zážitok, a nie utrpenie s neustálym „poposedávaním“ a hľadaním vhodnej polohy, pri ktorej nebolí chrbát.

K pohodliu prispieva aj veľké sedadlo, hrubé čalúnenie a vysoké operadlo s nastaviteľným uhlom sklonu až 135°. Špeciálne pri hraní je dôležitá stabilná opierka na lakte, pričom nie všetky postavy a stoly sú rovnako vysoké. Práve preto prídu vhod nastaviteľné podrúčky, ktoré tak budú sedieť každému. Opierka pod hlavu, ktorá pri dlhom sedení uľaví krčným svalom, je na herných kreslách často nevyhnutná a s týmto modelom si pohodlne opriete aj krk a hlavu. Len prémiové kreslá, ako je toto, doplňuje aj bedrová opierka, umožňujúca správne narovnať chrbát.

Kreslo je v tradičnej hráčskej čiernej a červenej farbe s kvalitným finišom z textilnej kože, takže vyzerá naozaj efektne, elegantne a vďaka robustnej konštrukcii aj primerane masívne. Maximálna nosnosť oceľového jadra konštrukcie kresla je 136 kg, a tak udrží aj statnejšie postavy. Odolné kolieska sa ľahko kĺžu a nevydávajú nijaké pazvuky. Poskladanie kresla trvá zhruba 15 – 20 minút, ale ten pocit, keď si doň prvýkrát sadnete, stojí naozaj za to. Aj chrbát sa vám poďakuje.

Cena s DPH: 269,00 EUR

Zobrazit Galériu

Martin Drobný

Všetky autorove články
gamer Gaming zabava

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať