SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

SD karta s WiFi dokáže poslať obsah z foťákov a kamier bezdrôtovo na mobil, PC či Facebook

0
Spoločnosť Transcend uvádza na trh pamäťovú kartu SDXC Class 10, ktorá je zároveň adaptérom Wi-Fi. Po vložení karty do vhodného fotoaparátu alebo videokamery možno bezdrôtovo prenášať fotky a filmy do počítača a mobilných zariadení alebo ich aj sprístupňovať na internete.

gb_csuHhd_ad_WiFiSD_01_1025.jpg

Ponúkaná karta môže fungovať v dvoch režimoch. Režim Direct Share sa automaticky aktivuje po zapnutí zariadenia a umožňuje okamžite sprístupniť fotky v bezdrôtovej sieti. Režim Internet Mode ponúka pripojenie k internetu prostredníctvom najbližšieho hotspotu alebo napríklad cez mobil. Počas prevádzky v režime Internet Mode možno vybrané fotky rýchlo stiahnuť z karty a odoslať e-mailom alebo vložiť do svojho profilu v sociálnej sieti.

TS16GWSDHC10.jpg

Prevádzkové režimy sa prepínajú pomocou špeciálnej aplikácie Wi-Fi SD. Aplikácia navrhnutá pre operačné systémy iOS a Android umožňuje automaticky usporiadať fotky podľa vybraných kategórií a je vybavená funkciou Shoot & View. Tá ponúka možnosť okamžitého odoslania fotky do smartfónu alebo tabletu na upravenie a sprístupnenie v žiadanej podobe. Jednoduché a intuitívne rozhranie aplikácie umožňuje pohodlne prehliadať a sprístupňovať fotky a filmy.

Aplikácia pre Wi-Fi SD je na stiahnutie zadarmo v AppStore, Google Play a Amazon Appstore.
Karty TRANSCEND SDHC Class 10 s Wi-Fi sú dostupné v kapacite 16 a 32 GB.

Odporúčaná maloobchodná cena: 54,61 EUR s DPH vo vyhotovení 16 GB a 77,79 EUR s DPH vo vyhotovení 32 GB

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať