SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Samsung spúšťa počas adventných víkendov akcie pre svojich fanúšikov

1

Špeciálny projekt 

Spoločnosť Samsung spúšťa počas adventných víkendov špeciálne akcie určené členom Samsung Members komunity, do ktorej je možné sa zaregistrovať prostredníctvom Samsung účtu. Celkovo sa môžu členovia tešiť na tri Adventné výzvy počas predvianočného obdobia, počas ktorých majú možnosť získať špeciálne zľavy na nákup zariadení či príslušenstva. Svojím zapojením sa do Adventnej výzvy navyše súťažia o hlavné ceny, ktorými sú najnovšie Samsung produkty.

Adventnú výzvu Samsung štartuje už 30. novembra a spočíva v zdolaní výzvy, ktorá bude vyhlásená v konkrétny adventný víkend. Môže ísť o výber správnej odpovede na otázku, hľadanie odpovede na otvorenú otázku či vylúštenie osemsmerovky. Každý sa môže do vyhlásenej výzvy zapojiť len 1x v daný víkend, no za každú účasť získa zľavový voucher na nákup Samsung zariadení a príslušenstva na samsung.sk. Ak je účastník aktívny a zúčastňuje sa adventných výziev pravidelne, je automaticky zapojený do zlosovania o hlavné ceny, ktorými sú technologické novinky – skladací telefón Samsung Galaxy ZFlip5, hodinky Galaxy Watch6 či prívesok Galaxy SmartTag2, ktorý je perfektným pomocníkom pri hľadaní stratených vecí. Samsung adventné víkendy prebiehajú od štvrtka do nedele.

Podrobnejšie informácie nielen o Adventnej výzve, ale aj o ďalších akciách získajú majitelia Samsung zariadení v rámci aplikácie Samsung Members, ktorá im každý štvrtok pred adventným víkendom pripomenie novú výzvu a hru o skvelé ceny formou push notifikácie či prostredníctvom newslettra.

Ak ešte nie ste členom Samsung Members

Do skupiny sa môže pridať každý vlastník mobilného zariadenia Samsung prostredníctvom aplikácie Samsung Members, ktorá je voľne prístupná v aplikácii Obchod Play alebo je už predinštalovaná v novších smartfónoch Samsung. Následne stačí zaregistrovať svoj Samsung účet a vybrať si svoje aktuálne produkty. Po zaregistrovaní získajú zákazníci prístup k exkluzívnym odmenám, novinkám a podpore pre zariadenia.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

1 komentár

desmethyl carbodenafil and dapoxetine reakcia na: Samsung spúšťa počas adventných víkendov akcie pre svojich fanúšikov

15.2.2024 22:02
mircette apa fungsi obat celebrex 100 mg Venture capitalists often say they look for companies viapeople they know; Sequoia partner Mike Moritz described thatprocess in July when talking about the firm s investment ingrocery delivery company Instacart <a href="http://prilig.sbs">priligy at walgreens</a> Emergence of fluoroquinolone resistance among multiply resistant strains of Streptococcus pneumoniae in Hong Kong
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať