ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Slúchadlá ako parádny Vianočný darček

2

Slúchadlá sú jedným z najobľúbenejších doplnkov k vášmu smartfónu alebo počítaču. Prostredníctvom nich si môžete hudbu vypočuť v kvalitnejšej reprodukcii, ako prostredníctvom vstavaných reproduktorov vášho zariadenia. Ponúkajú komfort vypočuť si obľúbené playlisty, sledovať filmy, či seriály alebo videá v súkromí a bez vyrušovania okolia. Aby ste si jednoduchšie vybrali, ponúkame prehľad tých najlepších slúchadiel z Pricemanie, ktoré sa hodia na každú situáciu. 

Overená klasika: Koss Porta Pro 

cCL81bnttjb_b2ZfRBMtgMLDpAnSnN1kVif5MZCP

Porovnať ceny Koss Porta Pro 

Koss Porta Pro je nestarnúca, až ikonická, klasika. Unikátny dizajn prešiel vývojom niekoľkých rokov. Fakt, že ide stále o obľúbené a vyhľadávané slúchadlá nie je vôbec prekvapením. Prvý model týchto slúchadiel uzrel svetlo sveta už v roku 1984 a odvtedy prinášajú kvalitnú reprodukciu zvuku a pohodlie pri nosení. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 15 až 25 000 Hz a skreslenie predstavuje iba 0,2%. Sú ideálne aj na dlhodobé počúvanie, teda na cestovanie alebo pri práci. 

 

                       

 

Ideálne na hudbu: Marshall Major II

ofEFgO9CsUWVQ3Aede_2gpv0f6S6wySwk55nBNoy

Porovnať ceny Marshall Major II 

Značka Marshall má vynikajúce meno nie len medzi hudobníkmi, ale aj fanúšikmi dobrej hudby. Druhá generácia obľúbených slúchadiel prináša vylepšenia nielen v oblasti ergonómie. Odnímateľný kábel a 3,5 mm vstupy na oboch stranách umožnia vybrať si stranu podľa vlastnej preferencie na pripojenie kábla. Rovnako umožnia zdieľať hudbu s vašimi priateľmi. Integrovaný mikrofón s ovládaním umožňuje uskutočňovať hovory a prepínať skladby bez nutnosti vybrať smartfón z vášho vrecka. Nová generácia prináša hlbšie basy a čistejšie výšky. 

 

                       

Bezdrôtové: Sony WH-1000XM3

H3mIUrZ29Dj3dV8cD_3svLxizmH__z6WRsI2zRcF

Porovnať ceny Sony WH-1000XM3 

Zbavte sa káblov a ponorte sa do hĺbky ticha s novými slúchadlami od Sony. Aktívne potláčanie zvuku a možnosť regulácie okolitých ruchov, poskytuje ničím nerušený hudobný zážitok. Vysoká kvalita prenášaného zvuku a pohodlný dizajn slúchadiel ich predurčuje na používanie v lietadle, aute alebo inej forme cestovania. Rovnako ich oceníte aj pri práci v open space kancelárií. Batéria vydrží 30 hodín počúvania a len 10 minútové nabíjanie vám poskytne až 5 hodín ďalšej výdrže. 

                       

 

Nie len k iPhone: Apple AirPods Pro

7I-Xfgpq73SLeY8Rt-MOn3tmtVIsZU6jxrnHvR1I

Porovnať ceny Apple AirPods Pro 

Nová generácia slúchadiel od Apple s ikonickým dizajnom, prešla niekoľkými vylepšeniami. Vďaka dizajnu pohodlne padnú do uší. Spoľahnúť sa môžete na aktívne odhlučnenie a nastavenie priepustnosti, podľa vlastnej preferencie. Dlhá výdrž na jedno nabitie vám ponúkne komfort pri cestovaní alebo pri práci. Vďaka integrovanému mikrofónu sa výborne hodia na vybavovanie telefonátov alebo účasť na videokonferenciách. 

 

                       

 

Pre herných fanatikov: Razer Nari Ultimate

w60863seHk8hAXHYp8gX9TGpLXE8ggQQ-Q6J0CLL

Porovnať ceny Razer Nari Ultimate 

Doprajte si dokonalý herný zážitok s novými slúchadlami Razer Nari Ultimate. Pohodlné slúchadlá, s ktorými môžete počúvať hudbu niekoľko hodín v úplnom pohodlí. Výdrž batérie až 24 hodín a jednoduché nabíjanie ocení každý skutočný hráč. Slúchadlá majú integrované ovládanie hlasitosti. Uzavretý dizajn ponúka izoláciu od okolitých ruchov. Mikrofón zabezpečí vysokú kvalitu pri komunikácií s vašimi spoluhráčmi. 

                       

 

Pre domácu karanténu: Jabra Evolve 40 Duo

zgJFrbxn7OE9Kne4_deHQyeEg4h9Zz9WUUJRW-Fi

Porovnať ceny Jabra Evolve 40 Duo 

Zabezpečte si kvalitný zvukový prenos pri práci, alebo inšpiratívnu hudbu so slúchadlami Jabra Evolve 40 Duo. Tieto slúchadlá sú ako stvorené na prácu z domu. Či už na vybavovanie telefonátov alebo účasti na mítingoch, či telefonických konferenciách. Počúvanie hudby môžete prerušiť a prijať hovor prostredníctvom Skype for Bussiness alebo Lync PC. Slúchadlá obsahujú funkciu JICT (Jabra Intelligent Call Transfer), vďaka ktorej môžete hovor presmerovať na váš inteligentný telefón. 

                       

 

Náš tip k mobilu, aj na doma: Xiaomi Mi AirDots

dHsxBfpUq4j5ULAeBGwp-oUQzbHd2EkrYSrQWOft

Porovnať ceny Xiaomi Mi AirDots 

Spoločnosť Xiaomi už dlhodobo prináša cenovo dostupné a kvalitné výrobky. Inak tomu nie je ani pri slúchadlách Xiaomi Mi AirDots. Skutočne bezdrôtové slúchadlá, ktoré využijete pri práci, cvičení alebo vybavovaní telefonátov. Výborne padnú do ucha a vďaka ich nízkej váhe ich v ušiach ani nebudete cítiť. Elegantná krabička, ktorá slúži ako nabíjacia stanica, sa zmestí do vrecka alebo tašky a nezaberie takmer žiadne miesto. Pri maximálnom výkone vydržia hrať nepretržite až 4 hodiny.

 

                       

 

Pricemania.sk

Všetky autorove články

2 komentáre

V Kauflande majú teraz zľavy na slúchadlá z dvadsať eur na deväť eur. reakcia na: Slúchadlá ako parádny Vianočný darček

20.3.2021 14:03
V Kauflande majú teraz zľavy na slúchadlá z dvadsať eur na deväť eur.
Reagovať

Co je Toto za potrat. reakcia na: Slúchadlá ako parádny Vianočný darček

26.11.2020 23:11
Uplne paradny clanok
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať