PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Sound Blaster X1: Urobte veľký skok s malým zariadením

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh Sound Blaster X1, špičkový USB DAC a slúchadlový zosilňovač, ktorý ponúka vyhlásenú technológiu Sound Blaster Acoustic Engine spolu s viackrát ocenenou technológiou Super X-Fi Headphone Holography, ktorá sa prvýkrát objavila v kultovom zariadení SXFI AMP. Malý ako prst, servíruje obrovskú lahôdku viackanálového zvuku s vysokým rozlíšením a pohlcujúcim zvukom, s autentickou reprodukciou do posledného detailu, poháňaný špičkovým 128dB 32-bitovým DAC prevodníkom AKM4377 a duálnym zvukovým operačným zosilňovačom Ti/Burr-Brown INA1620.


Sound Blaster X1 vyniká hviezdnou zostavou prémiového DAC a technológiiou dvojitého spracovania zvuku.

 

Sound Blaster X1 je najlepšie použiť  s počítačmi PC a Mac a s aplikáciou Creative, pričom používatelia  získajú prístup k Sound Blaster Acoustic Engine, kde môžu využiť celý balík technológií na spracovanie zvuku a zlepšiť tak svoje zážitky pri práci aj zábave.

Vďaka virtualizácii Sound Blaster Surround si používatelia môžu vychutnať fenomenálnu sieť hĺbky a rozsahu zvukového ponoru vo filmoch, hudbe a hrách. Technológia CrystalVoice sa stará o množstvo inteligentných úprav počas konferenčných hovorov s funkciami, ako sú SmartVolume a Acoustic Echo Cancellation; k dispozícii je aj súprava SmartComms, ktorá pomáha účinne redukovať hluk v pozadí a automaticky stlmiť používateľov, keď nehovoria. K dispozícii sú profesionálne vyladené zvukové a herné predvoľby, ktoré ešte viac potešia hráčov; režim Scout Mode rozpoznáva jemné zvukové signály, aby boli hráči neustále o krok pred svojimi konkurentmi.

Používatelia si tiež môžu vychutnať holografiu slúchadiel Super X-Fi, ktorá nanovo definuje počúvanie slúchadiel tým, že obnovuje zvukovú scénu prémiového systému s viacerými reproduktormi a prináša rozsiahly zážitok. Okrem toho sa mapovanie uší prostredníctvom aplikácie SXFI prispôsobuje ušiam používateľov a pomáha im čo najprirodzenejšie sa ponoriť do všetkého zvuku, najmä filmov a hier.

Sound Blaster X1 je jednoducho presvedčivé zvukové riešenie, ktoré nároční používatelia nemôžu ignorovať.

Ceny a dostupnosť

Cena zariadenia Sound Blaster X1 je 69,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Ďalšie informácie o zariadení Sound Blaster X1 nájdete na adrese creative.com/SoundblasterX1.  

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

 

 

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať