SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Sound BlasterX AE-5 Plus: O stupeň vyššie v herných zvukových kartách

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology rozšírila svoje herné zvukové portfólio na PC vydaním zvukovej karty Sound BlasterX AE-5 Plus, vylepšenej verzie pôvodnej zvukovej karty Sound BlasterX AE-5, s dokonalejším priestorovým zvukom, ktorý nielenže splní, ale dokonca predčí očakávania  PC herných nadšencov.

Slávny Sound BlasterX AE-5 bol dvojnásobne ocenený ako CES 2018 Innovation Awards v kategóriách „Počítačový hardware a komponenty“ a „Počítačové príslušenstvo“. Podporovaný dlhou tradíciou technológie spracovania zvuku Sound Blaster, ako napríklad oceneným Xamp, diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom s bi-amp technológiou, napájaný 122 dB 32-bit / 384 kHz ESS SABRE32 DAC, bol prvou zvukovou kartou na svete s integrovaným systémom osvetlenia RGB.

Sound BlasterX AE-5 Plus, kde sa estetika stretáva s výkonom.

Teraz, s podporou Dolby Digital Live a kódovania Connect, Sound BlasterX AE-5 Plus poskytuje viac možností externým zvukovým zariadeniam, čím poskytuje ešte lepší zážitok z hry ako predtým. Spolu s existujúcou AE-5 bola aktualizovaná najnovším softvérom Sound Blaster Command, ktorý obsahuje užívateľsky prívetivé rozhranie. Ako čerešnička na torte je atraktívna cenovka, ktorá má pre milovníkov počítačových hier nezanedbateľný význam.

Ceny a dostupnosť

Cena Sound BlasterX AE-5 Plus je 124.99 EUR bez DPH a je k dispozícii na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte creative.com

Creative

Všetky autorove články
Creative technológie Sound Blaster

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať