SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie VS600HD, efektívne riešenie televíznej steny pre službu Surveillance Station

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology dnes oznámila, že na trh uvádza zariadenie VisualStation VS600HD, čo je kompaktný klient pre monitorovanie a správu služby Synology Surveillance Station1. Zariadenie VS600HD podporuje až dva displeje 4K a pomocou systému VESA ho možno ľahko pripevniť za monitory a vytvoriť tak kompaktnú televíznu stenu pre bezpečnostné tímy.

SAMSUNG 022024 Advertisement

„Vytvorenie vlastného riešenia monitorovania pomocou zariadenia VS600HD je nesmierne jednoduché,“ uviedol Joseph Liang, produktový manažér pre dohľadové riešenia spoločnosti Synology. „Zariadenie VS600HD bolo navrhnuté tak, aby fungovalo prakticky ako zariadenie typu plug-and-play a umožňovalo energeticky aj priestorovo úsporné sledovanie a správu kamier, riadenie prístupu a mnoho ďalšieho."

Flexibilné nasadenie

Každé zariadenie VS600HD obsahuje dva výstupy 4K HDMI a podporuje tak súbežné zobrazenie signálu až z 50 kamier na dvoch displejoch. Pokiaľ je potrebné zaistiť podporu rozsiahlejšieho sledovania pomocou videa, je možné v tandeme nasadiť niekoľko zariadení VS600HD.

Podľa potrieb nasadenia je možné povoliť prispôsobiteľný prístup k ovládaniu kamier, mapám, predchádzajúcim záznamom a pod. a zaistiť tak rýchlejšiu reakciu na bezpečnostné incidenty. Služba Surveillance Station podporuje oprávnenie a delegovanie pre jednotlivých užívateľov a prináša tak maximálnu flexibilitu. Ďalšie informácie o službe Surveillance Station

Bezpečná platforma pre sledovanie

Služba Synology Surveillance Station a zariadenia VS600HD podporujú streamovanie videa pomocou protokolu HTTPS, ktoré spoločne s ďalším šifrovaním na úrovni zväzku a súboru chráni nahraný záznam. Zariadenie VS600HD spĺňa požiadavky NDAA a TAA amerických federálnych úradov a používatelia si tak môžu byť istí dodržiavaním bezpečnostných štandardov.

Dostupnosť

Zariadenie VS600HD môžete zakúpiť už dnes prostredníctvom partnerov spoločnosti Synology. Ďalšie informácie sú uvedené na stránke https://www.synology.com/products/VS600HD

1 Kompatibilný so službou Surveillance Station 9.1.2 alebo novší.

O spoločnosti Synology

Synology vyrába sieťové úložiská, IP dohľad a riešenia sieťových zariadení, ktoré menia spôsob, akým používatelia spravujú dáta, siete a úlohy správy v ére cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií poskytuje Synology používateľom spoľahlivé a cenovo dostupné riešenia pre: zdieľanie a synchronizáciu dát, prístup k vašim dátam kedykoľvek a odkiaľkoľvek, video monitorovanie, centralizáciu úložiska, zálohovanie či virtualizáciu.

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať