SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Spomienky zachytené v ultra vysokom rozlíšení s motorola one fusion+

Tlačové správy
0

Sme známi tým, že robíme nové technológie dostupnejšími a najnovšie špičkové funkcie integrujeme do zariadení motorola one, hneď ako sú k dispozícii. Naše najnovšie zariadenie vyčnieva z davu tým, že s ním získate všetko – ostrejšie a jasnejšie fotografie z každého uhla a za každých svetelných podmienok vďaka 64 MP kamerovému systému s vysokým rozlíšením, vyvážený a inteligentný výkon podporený neuveriteľnou výdržou batérie a všetko si to môžete vychutnávať na dokonale pohlcujúcom displeji. A to všetko je zabalené v jedinečnom dizajne. Užite si fúziu špičkových technológií, ktoré nikde inde nenájdete, s motorola one fusion+.

urobte z pamätných chvíľ nezabudnuteľné

motorola one fusion+ je vybavená mocným systémom štyroch kamier, čo jej umožňuje zachytávať ultra-realistické zábery vo vysokom rozlíšení. Vychutnajte si bezkonkurenčnú čistotu a presnosť farieb so 64 MP senzorom s ultra vysokým rozlíšením, vybaveným technológiami Quad Pixel a Night Vision, ktoré sa starajú o to, aby bola každá fotografia ostrá a jasná vďaka štvornásobne vyššej citlivosti na svetlo. Zvečnite obyčajný okamih a so senzorom hĺbky ho hravo premeňte na výnimočný, nádherne rozostrený portrét.

Vďaka 118º ultra-širokouhlému objektívu zachytíte v zábere 4x viac a špecializovaná Macro Vision kamera, s dvojnásobne vyšším rozlíšením ako iné macro kamery na trhu, vás dostane 5x bližšie, bez ohľadu na to, ako veľké či malé je to, čo chcete zvečniť. A keď ste pripravení stať sa stredobodom fotografie, motorola one fusion+ so 16MP vysúvacou selfie kamerou vám polichotí za každých svetelných podmienok vďaka technológiám Quad Pixel a Night Vision, pričom stále ponecháva priestor displeju na rozpínanie sa od okraja k okraju bez rámikov.

sila, s ktorou sa dostanete ešte ďalej

Vpred na plný plyn s vynikajúcim procesorom, ktorý udrží krok takmer s čímkoľvek. motorola one fusion+ s procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 730 prináša vysoko efektívny výkon – obohatený množstvom prvkov využívajúcich umelú inteligenciu, ktoré robia multitasking hrou a vyvážený výkon zasa mení hru na ideálny gamingový zážitok.

To posledné, čo chcete, keď si naplno vychutnávate svoje spomienky či iný obsah, je upozornenie na takmer vybitú batériu. Preto sme telefón vybavili 5000 mAh batériou, ktorá vás nebude brzdiť v ničom, čo robíte. Získate tak viac ako dva dni energie, keď ju najviac potrebujete1 – a keď budete potrebovať dobiť batériu, s TurboPower nabíjaním to zvládnete doplna veľmi rýchlo.

vychutnajte si pravú, ničím nerušenú zábavu

Nič by sa nemalo dostať medzi vás a vaše obľúbené seriály a filmy. motorola one fusion+ sa môže pochváliť jedinečným a pohlcujúcim 6,5-palcovým Total Vision Full HD+ displejom, ktorý sa úplne neprerušovane tiahne od okraja k okraju vďaka super rýchlej vysúvacej selfie kamere, ktorá sa ukrýva za displejom. Displej na motorola one fusion+ vám dáva takú širokú farebnú škálu ako nikdy predtým. Navyše je certifikovaný pre HDR10, takže si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy, relácie a fotografie v živých a verných farbách s vylepšeným jasom a kontrastom.

S prvotriednym hifi reproduktorom zažijete hlbší a intenzívnejší zvuk, ktorý vám rozvibruje bunky v tele. Získate s ním štvornásobne lepší basový výkon,2 čistejšie vokály a vyššiu čistotu aj pri hlasitosti na maximum.

personalizujte svoje zážitky

Vďaka špecializovanému tlačidlu Google Assistant na boku telefónu máte svojho vlastného osobného asistenta na dosah ruky. Stačí naň poklepať a prostredníctvom ovládania hlasom si vypýtať odpovede na otázky či informácie, aj keď je telefón zamknutý.

A to najlepšie na záver, motorola one fusion+ prichádza s vlastným používateľským rozhraním My UX, ktoré zahŕňa všetky skvelé Moto Zážitky, ktoré si zákazníci zamilovali, ako aj celý rad nových prispôsobiteľných funkcií. My UX umožňuje používateľom preniesť hudbu, videá a hry na vyššiu úroveň s vlastnými nastaveniami a pokročilými ovládacími prvkami. Používatelia si dokonca môžu vytvoriť vlastné motívy výberom jedinečných fontov, farieb, tvarov ikon a animácií snímača odtlačkov prstov, aby ich telefón dokonale vynikol.

Dostupnosť & cena

motorola one fusion+ je od dnes dostupná v Poľsku a vo vybraných európskych krajinách bude dostupná v nasledujúcich dňoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 299 Eur. V nasledujúcich dňoch bude zariadenie dostupné aj v Indii a v nasledujúcich týždňoch aj vo vybraných krajinách Latinskej Ameriky. Na Slovensku bude dostupná začiatkom júla.

Zobrazit Galériu

motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať