SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Spoznajte dokonalý zážitok z hrania v ROG karavane na Magio pláži

Tlačové správy
0

Kto sa hrá, ten nehnevá. Spoločnosť ASUS pozýva herných nadšencov všetkých vekových kategórií, zvedavcov a milovníkov technológií do štýlového ROG (Republic of Gamers) karavanu, v ktorom spoznáte dokonalý zážitok z hrania. Vybavený najnovšími a najvýkonnejšími hernými technológiami, karavan ROG Airstream na Magio pláži v Bratislave predstavuje vašu miestenku do lákavého herného sveta najvyššej kvality.

ROG Airstream je unikátny karavan, aký inde nenájdete. Tento zrkadlový voz je vybavený nadupanými hernými delami ROG G752 a výkonnými Strix modelmi GL502 a GL553, na ktorých sú k dispozícii obľúbené hry Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) a Forza Horizon 3. Návštevníci Magio pláže si môžu v karavane okrem hrania hier vyskúšať aj ROG herné notebooky a spoznať kompletné herné príslušenstvo značky Republic of Gamers. Od herných slúchadiel cez myš a podložku pod myš, ktoré sú súčasťou každého notebooku, až po vystavené komponenty, ako je ROG monitor, základná doska, grafická karta, router, či klávesnica.

ROG je prvá herná značka na Slovensku, ktorá takýmto spôsobom sprístupňuje najnovšie herné technológie širokej verejnosti. ROG Airstream kombinuje dokonalý zážitok z hrania v kvalitnom rozlíšení s malebným prostredím mestskej letnej pláže na brehu Dunaja.

Karavan je pre všetkých záujemcov k dispozícii na Magio pláži denne v čase od 10:00 do 21:00 a to až do 27. augusta 2017. Každý deň sa bude súťažiť o 2 kódy ku hre Forza Horizon 3. Stačí len prísť, zahrať si niektorú z hier, zaregistrovať sa a výhra môže byť vaša. A čo viac? V utorok 15. augusta v čase od 16:00 do 19:00 si do špičkového karavanu prídu zmerať sily youtuberi GoGoManTV, Asimister a streamerka Evička-Kravička. Vyzvite ich na súboj, ak nájdete odvahu. Karavan je situovaný v blízkosti plážového baru oproti volejbalovým ihriskám zo strany Starého mosta.

Zobrazit Galériu

ASUS

Všetky autorove články
ROG

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať