CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Zo smartfónu do filmu: Rozprávka EMOJI FILM je od dnes v kinách

Tlačové správy
0

Animovaná komédia vám predstaví svet vášho telefónu tak, ako ho nepoznáte

Animované filmy sa odjakživa hrajú so svetmi, ktorými sme obklopení, no ktorým nevenujeme veľkú pozornosť. Kultové Toy Story je príbehom hračiek, ktoré ožívajú, V hlave predstavuje svet detskej mysle, Lego Movie svet populárnych figúrok. Dnes do našich kín prichádza novinka EMOJI FILM, ktorá v tomto trende pokračuje.  Celý dej filmu sa totiž odohráva vo svete, ktorý si každý z vás nosí vo vrecku - v smartfóne!

trailer EMOJI FILM: https://www.youtube.com/watch?v=P6tBi6tmWnI

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Emoji. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Emoji líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Daj na to  a známej Hekerky sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.

Film je u nás uvedený v slovenskom dabingu a našim smajlíkom prepožičajú hlasy viaceré herecké hviezdy. Geneom je Michal Hallon, jeho najlepším kamošom Daj na to je Juraj Kemka, záhadnou Hekerkou Táňa Pauhofová a záporáčkou Smajly Peťa Polnišová. Divákov však pravdepodobne najviac pobaví dvojka výnimočne vážnych smajlíkov „hovienok“ - ktorej hlasy prepožičali Maroš Kramár a jeho najmladší syn Marko. Okrem známych hercov sa však v slovenskom znení predstavia aj viacerí známi hostia ako moderátori Sajfa a Junior či frontman IMT Smile Ivan Tásler.

Animovaný EMOJI FILM si môžete vo svojom kine pozrieť už od dnes aj v 3D. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Itafilm

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať