S_02PaletteBase S_02PaletteBase S_02PaletteBase Advertisement

Synology® predstavuje zariadenie DS220+

Tlačové správy
0

Synology Inc. dnes oznamuje dostupnosť úložného systému DS220+, ideálneho štartovacieho bodu pre mnoho domácností a malých firiem, ktoré chcú začať so zjednotením a ochranou svojich dát.

DS220+ v skratke

  • O 97% rýchlejšia odozva na webové stránky1
  • O 17% rýchlejšie výpočtové úlohy1
  • Až 32 TB hrubej úložnej kapacity
  • Duálne porty 1GbE

Dostupnosť

Model DS220+ je od dnes dostupný u predajcov a európskych partnerov Synology, čím sa pridáva k zvyšku našej série 20.

1 Údaje o výkone sú založené na priemernom percentuálnom zlepšení DS220+ v porovnaní s jeho predchodcom na základe testov v laboratóriách Synology. Zlepšenie odozvy je merané pomocou efektivity odozvy Web PHP a zlepšenie výpočtového výkonu je merané pomocou súborového indexovania v Synology Drive a indexovania fotografií v Synology Moments. Výkon sa môže líšiť v závislosti na prostredí, spôsobe používania a konfigurácii.

Stručne o spoločnosti Synology

Spoločnosť Synology dodáva úložiská pripojené k sieti, riešenia IP monitoringu a sieťové vybavenie, ktoré mení spôsob ako používatelia spravujú dáta, vykonávajú dohľad a spravujú siete v dobe cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií spoločnosť Synology uľahčuje používateľom centralizáciu, ukladanie a zálohovanie dát, zdieľanie súborov na cestách, implementáciu profesionálnych monitorovacích systémov a správu siete spoľahlivým a cenovo dostupným spôsobom. Spoločnosť Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkciami a poskytovala zákazníkom špičkové služby.

 

 

Kontakt pre médiá

Jozef Orgonáš

agentúra orgi.sk

e-mail: jozef.orgonas@gmail.com

phone: +421 905 456 074

Zobrazit Galériu

Synology Inc.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať