SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Telekom mení portfólio Mobilného internetu: tri programy, dokupovanie dát a výhodné akciové zariadenia

Tlačové správy
0

Telekom obmení portfólio Mobilného internetu pre zákazníkov, ktorí využívajú plné pripojenie na svojom tablete, notebooku alebo PC. 

Nové portfólio: Mobilný internet S, M a L

Trojica nových programov má nové názvoslovie (zladené s paušálmi Happy) a obsahuje aj iné parametre. Telekom ponúkne programy v troch variantoch: s viazanosťou bez akciového zariadenia alebo s ním, resp. aj bez viazanosti.

Najmenší program Mobilný internet S je určený na príležitostné používanie a mimo domova či ako spoľahlivá záloha. K dispozícii je od 4,99 € mesačne.

Stredný program Mobilný internet M nadväzuje na minulý bestseller s 5 GB dát, ponúkne zaujímavú cenu 14,99 € mesačne a je vhodný najmä pre rodiny či obchodných cestujúcich.

Úplnou novinkou bude Mobilný internet L s 15 GB dát, ktorý možno získať už od 24,99 € mesačne. V každom variante vychádza 1 GB už pod 2 eurá. Tento program je vhodný pre náročných zákazníkov a zdieľané pripojenie viacerých zariadení a prenos viac dát.

Dokupovanie dát v troch veľkostiach

Ak zákazníkovi nebude stačiť základný balík dát pre prenosy plnou rýchlosťou, bude si môcť dokúpiť nasledujúce balíky:

  • 1 GB dát za 5,99 € (pre všetky programy)
  • 2 GB dát za 6,99 € (pre všetky programy)
  • 5 GB dát za 9,99 € (pre Mobilný internet M a L)

Akciové zariadenia: modemy, routre i tablety a notebooky

Vďaka bohatému portfóliu si budú môcť zákazníci flexibilne vyberať z ponuky nových USB a Wi-Fi zariadení. K dispozícii budú tri modely:

  • USB modem Huawei 3372 už za 1 € k ľubovoľnému programu
  • Wi-Fi router Huawei E5577 s vlastnou batériou za 1 € k MI M a L, resp. 9 € k MI S
  • Wi-Fi router Huawei B310 za 9 € k MI M a L, resp. 39 € k MI S

Telekom naďalej ponúka aj viaceré notebooky a tablety. Cena sa bude odvíjať od programu a bude zložená z dvoch častí, podobne ako pri Happy paušáloch: úvodnej platby a doplatku.

Nová ponuka podporená aj silnou 4G sieťou

Telekom pri novej ponuke ponechal prehľadné portfólio (tri programy), umožní lepšie dokupovanie dát (tri varianty) a ponúkne zákazníkovi modem/router resp. aj ďalšie akciové zariadenie. Samozrejmosťou je využívanie v kvalitnej 4G sieti s pokrytím viac ako 75 %, ktoré sa priebežne rozširuje aj v roku 2016.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať