SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Tento web vám odporučí najlepšiu AI na vašu prácu

Technológie
0

Chatboty ChatGPT od OpenAI, Copilot od Microsoftu, Gemini od Googlu a Claude od Anthrophic dokážu porozumieť textovým a hlasovým výzvam, aby poskytli odpovede a dokonca generovali kód. Existujú aj programy AI, ktoré dokážu generovať a upravovať obrázky, vytvárať hudbu a ďalšie. Mnohé z týchto produktov sú k dispozícii zadarmo, ale niektoré môžu vyžadovať predplatné na prístup k najnovším funkciám.

Ak chcete nájsť pre seba ten správny nástroj AI, môžete navštíviť webovú stránku s názvom What AI Can Do Today (Čo dnes dokáže AI). Pomocou GPT-4 od OpenAI webová stránka analyzovala viac ako 5800 nástrojov AI a uviedla viac ako 30 000 úloh, ktoré môže AI v súčasnosti vykonávať. Rozhranie je jednoduché, pripomína vyhľadávanie Googlu a umožňuje používateľom klásť otázky a dostávať návrhy s odkazmi na relevantné programy AI.

K dispozícii je aj tlačidlo na filtrovanie nástrojov AI podľa kategórie. Webová stránka vám napríklad pomôže nájsť nástroje AI na úpravu obrázkov pomocou podnetov. Poskytnutím konkrétnych pokynov rýchlo získate nový zoznam nástrojov. Dajú sa tu nájsť hoci aj programy AI na lekárske poradenstvo.

Aj keď možno nie všetky výsledky budú pre vás užitočné, webová lokalita môže byť cenným nástrojom na preskúmanie. Pred vyskúšaním webovej stránky sa oplatí využiť chatboty ako ChatGPT, Gemini, Copilot alebo Claude, pretože môžu poskytnúť relevantné odpovede a nasmerovať vás na iné zdroje. ChatGPT Plus a Microsoft Copilot navyše podporujú vlastné GPT na konkrétne úlohy.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať