TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Tipy na darčeky od HP

0

Atramentová tlačiareň HP ENVY 6020e

Skvelá multifunkčná farebná atramentová tlačiareň s Wi-Fi a predplatným HP Instant Ink pre celú rodinu, vyrobená z recyklovaných tlačiarní a elektroniky, ktoré tvoria viac ako 20 % hmotnosti plastu. Prevádzkovú úsporu zabezpečuje automatická obojstranná tlač, ktorá ľahko zníži spotrebu papiera až o 50 %. Z funkčného hľadiska prekvapia mimoriadne jednoduché ovládacie prvky.
Pri prvotnej inštalácii si vyberte službu HP+ a získate navyše 1 rok záruky a aj 6 mesiacov služby Instant Ink bez poplatkov. Podmienkou je registrácia do HP+ pri inštalácii tlačiarne a registrácia do HP Instant Ink do 7 dní od inštalácie tlačiarne.

CENA: 112 €
Viac informácií: www.hp.com/sk

Atramentová tlačiareň HP Smart Tank 670

Farebná multifunkčná atramentová tlačiareň HP je spoľahlivý spoločník do domácnosti. Je schopná kopírovať, tlačiť a skenovať a dokáže tak zastať skoro všetku prácu s dokumentmi. Vďaka kompaktnému vyhotoveniu ju jednoducho umiestnite. Jej najlepšie tlačové rozlíšenie 4800 × 1200 DPI je pri texte dostatočné, v kvalite obrázkov bude postačovať menej náročným používateľom. Oceníte obojstrannú tlač, tento model ju zvláda automaticky. S počítačom prepojíte tlačiareň cez USB a Wi-Fi. Pri častej tlači oceníte tzv. tankový systém, ktorý umožňuje doliatie atramentu do zásobníkov.

CENA: 260 €
Viac informácií: www.hp.com/sk

Laserová tlačiareň LaserJet MFP 140we

Čiernobiela kompaktná laserová multifunkčná tlačiareň s Wi-Fi a predplatným HP Instant Ink.  S modernou laserovou tlačiarňou HP LaserJet MFP M140we je radosť pracovať. Je totiž vybavená množstvom inteligentných funkcií, ktoré vám v súčte ušetria veľa času. Pri prvotnej inštalácii si vyberte službu HP+ a získate navyše 1 rok záruky a aj 6 mesiacov služby Instant Ink bez poplatkov. Podmienkou je registrácia do HP+ pri inštalácii tlačiarne a registrácia do HP Instant Ink do 7 dní od inštalácie tlačiarne. Samozrejmá je možnosť kopírovania, skenovania alebo podpora aplikácie HP Smart.

CENA: 149 €
Viac informácií: www.hp.com/sk

Laserové multifunkčné zariadenie 3v1 HP LaserJet Tank MFP 2604dw

Laserové multifunkčné zariadenie zastane funkciu čiernobielej laserovej tlačiarne s automatickou obojstrannou tlačou, skenera a kopírky. Využíva systém doplňovania tonera z náhradných vreciek LaserJet Tank, ktorý umožňuje lacnejšiu tlač a produkuje menej odpadu. Tlač prebieha rýchlosťou 22 strán/min s rozlíšením 600  400 dpi. Farebný skener pracuje s rozlíšením 600 dpi. Zariadenie má aj špeciálny režim na kopírovanie dokladov, ktorý umožňuje postupne skopírovať obe strany dokladu a vytlačí ich pod seba na jeden papier.

CENA: 419 €
Viac informácií: www.hp.com/sk

SAMSUNG_112022_M Advertisement

Zobrazit Galériu

HP

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať