Tipy na darčeky pod stromček od JBL

0

JBL WAVE 300 TWS

Elegantné True Wireless slúchadlá poskytujú kvalitnú reprodukciu vašej obľúbenej hudby obohatenej o sýte basy vďaka 12 mm akustickému meniču a technológii JBL Deep Bass. Zároveň nestratíte kontakt s okolím, čo je dôležité pri prechádzkach v meste, alebo keď vás v kaviarni niekto osloví. Samozrejmá je podpora stereo telefonických hands-free hovorov s potlačením hluku okolia. Slúchadlá majú jednoduché dotykové ovládanie. Ergonomický štíhly dizajn umožňuje pohodlné nosenie aj pri dlhšom počúvaní. Batéria umožňuje 6 hodín prehrávania plus je k dispozícii energia na 20 hodín v puzdre s rýchlym dobíjaním. Slúchadlá sú odolné proti dažďu podľa IPX2. Sú dostupné v štyroch elegantných farbách – čierna, biela, ružová a modrá.

CENA: 79,99 €, v rámci JBL Black Friday: 49.99 €
Viac informácií:  www.jbl.sk

JBL CINEMA SB170

Soundbar s bezdrôtovo pripojeným subwooferom vám pri sledovaní televíznych programov poskytne oveľa kvalitnejší zvuk než váš televízor. Štyri širokopásmové akustické meniče doplnené o basový menič v subwooferi sú zárukou pôsobivého, vyváženého priestorového zvuku s extra hlbokými basmi pre filmy a hudobnú zábavu. Výkon 220 W umožňuje ozvučenie väčších miestností. Samozrejmosť je podpora Dolby Digital. Optický digitálny vstup, HDMI ARC aj bezdrôtové pripojenie bluetooth umožňujú bezproblémové zakomponovanie do vašej multimediálnej zostavy.

CENA: 229,99 €, v rámci JBL Black Friday: 183.99 €
Viac informácií:  www.jbl.sk

JBL FLIP ESSENTIAL 2

Kompaktný bluetoothový reproduktor vám umožňuje počúvať vašu obľúbenú hudbu kdekoľvek. Výkon 20 W RMS stačí aj na ozvučenie menšej párty. Napriek malým rozmerom má frekvenčný rozsah 63 Hz – 20 kHz a odstup signálu od šumu 80 dB, takže sa hodí aj na počúvanie v študentskej izbe.  Reproduktor má odolnú konštrukciu a dizajn poteší každého digitálneho nomáda. Je odolný proti striekajúcej vode podľa požiadaviek štandardu IPX7, takže ho môžete bez problémov používať aj na daždi. Batéria poskytuje energiu na 10 hodín hrania.

CENA: 99,99 €, v rámci JBL Black Friday: 84,99 €
Viac informácií:  www.jbl.sk

JBL PARTYBOX ENCORE ESSENTIAL

Prenosný párty reproduktor s praktickou rukoväťou a výkonom 100 W RMS oživí vašu párty nielen hudbou s dunivými basmi a brilantnými výškami vďaka technológii JBL Original Pro Sound, ale aj pôsobivými svetelnými efektmi synchronizovanými s rytmom hudby. Je odolný proti striekajúcej vode, takže sa hodí aj na ozvučenie bazénovej párty. Problém mu nerobí ani prípadný dážď. Batéria poskytne 6 hodín nepretržitej zábavy. Technológia True Wireless Stereo umožňuje spárovanie dvoch reproduktorov na ešte silnejší stereofónny zvuk. Samozrejmosť je ovládanie z mobilnej aplikácie JBL PartyBox. Mikrofónový vstup umožňuje využitie na karaoke alebo pre cvičiteľov fitnes aktivít.  PartyBox umožňuje prehrávať hudbu z rôznych zdrojov – Bluetooth, USB, alebo cez vstup AUX.

CENA: 299,99 €,  v rámci JBL Black Friday: 194,99 €
Viac informácií:  www.jbl.sk

 

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať