SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Tlač štítkov z mobilu

0

Nové tlačiarne štítkov Brady BMP™51 a BMP™53 s technológiou Bluetooth® Vám umožňujú tvorbu, úpravu a tlač štítkov pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android.

Spoločnosť Brady Corporation uvádza na trh tlačiarne štítkov BM51 a BM53. Sú to prvé modely Brady so sieťovou kartou vybavenou Bluetooth® technológiou. Štítky je odteraz možné navrhovať a tlačiť pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android, a to prostredníctvom voľnej aplikácie Brady Mobile.

Tlačiarne štítkov BM51 a BM53 sú ideálne zariadenia pre okamžitú tlač kvalitných štítkov priamo na mieste výkonu práce. Obidva modely sú pripravené na bezdrôtové pripojenie prostredníctvom zabudovanej sieťovej karty Brady s technológiou Bluetooth® a voliteľnou Wi-Fi kartou. Štítkovač BM51 je navyše vybavený LCD displejom a klávesnicou QWERTY, takže umožňuje aj tradičný spôsob vytvárania štítkov priamo na tlačiarni.

„Zariadenia BMP 51 a 53 sú prvé tlačiarne vybavené technológiou Bluetooth® a kompatibilné s našou nedávno uvedenou bezplatnou aplikáciou Brady Mobile určenou pre systém Android. Aplikácia Brady Mobile umožňuje pracovníkom v teréne tlačiť štítky ihneď a kdekoľvek pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android - bez nutnosti nosiť so sebou notebook alebo iné zariadenie," vysvetľuje Gino Van der Ven, regionálny produktový manažér spoločnosti Brady Corporation. Aplikácia Brady Mobile bola špeciálne navrhnutá na jednoduché vytváranie predlôh štítkov. Navyše obsahuje nielen funkciu čiarových kódov, ale aj množstvo symbolov a piktogramov.

Ďalšou novinkou je kazeta s jednoduchým vkladaním, ktorá má v sebe navinutý materiál štítkov a aj popisovaciu pásku. Obidva modely tiež prinášajú technológiu „smart cell" (inteligentný čip), ktorá zabezpečuje automatické naformátovanie štítka podľa vloženej kazety. Tlačiarne sú vybavené odolnou rezačkou na hotové štítky, ďalej ponúkajú vysokorýchlostnú tlač a možnosť pripojenia k počítaču cez USB pre využitie softvéru LabelMark od spoločnosti Brady, ktorým môže používateľ navrhovať štítky v pokročilom režime. Zariadenia je možné napájať batériami typu AA, adaptérom na 220V alebo nabíjateľným lítium-iónovým akumulátorom.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať