SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Úspešné firmy digitalizujú. Inšpirujte sa príbehom POWERLOGY

0

Špeciálny projekt

Kľúčom k zmene bola integrácia objednávkového a skladového systému s ERP

SAMSUNG 07M Advertisement

E- shop s funkčnou výživou založenou na biohackingu sa vďaka ABRA Flexi definitívne zbavil excelovských tabuliek a papierov. Kompletnú firemnú agendu má v troch navzájom prepojených ­systémoch.

Kváskový chlieb, obyčajné podmaslie (známejšie i u nás skôr ako ghee maslo) a lokálne ovocie alebo aj káva s maslom a kokosovým olejom či bezlepkové müsli. Čo majú tieto potraviny spoločné? Sú zdravé, dobre chutia a k tomu „hackujú“ naše telo k lepším výkonom bez potreby chémie. Na tzv. biohackingu je založený podnikateľský nápad Dušana Plichtu, majiteľa e-shopu POWERLOGY. Určitý čas strávil v Austrálii, kde načerpal vedomosti o zdravom spôsobe života, ktorý chcel po návrate na Slovensko budovať i doma. V jeho e-shope dnes nájdete kvalitnú kávu, oleje, kolagény, proteíny aj orieškové maslá a čokoládu.

Digitálny e-shop

Online obchod funguje od roku 2013, a hoci mal k dispozícii firemný soft­vér, stále sa nezaobišiel bez excelovských tabuliek a rôznych dokumentov. To sa zmenilo v roku 2021, keď firma prešla na ABRA Flexi. „Najviac oceňujeme možnosť vytvárať vystavené objednávky pre dodávateľov a následné načítanie tovaru prostredníctvom účteniek napojených na tieto objednávky,“ hovorí finančný analytik POWERLOGY Juraj Drábik. Firma sa aktuálne najviac sústreďuje na rozšírenie do Českej ­republiky a ďalších európskych krajín.

„ABRA Flexi nám najviac pomáha pri riadení objednávok, účtovaní faktúr, párovaní platieb a pri celkovej kontrole hospodárenia firmy,“ pokračuje Juraj.

Prečo ABRA Flexi?

„Hľadali sme účtovný systém špecializovaný na e-shopy, ktorý nám umožní maximálne automatizovať proces internetových objednávok a ich komplexného spracovania. Kľúčom k zmene bola integrácia a automatizácia objednávkového systému Woocommerce s ABRA Flexi a takisto jeho prepojenie so skladovým systémom Lokia.“

Flexi je sexi. Aj na Macu.

Kolegovia používajú desktopovú verziu aj webovú aplikáciu a tí, ktorí pracujú na zariadeniach značky Apple, oceňujú, že Flexi funguje takisto v prostredí Mac OS.

Kľúčové benefity

  • 3 v 1. Firma používa účtovný, objednávkový a skladový systém. Cez API sú navzájom prepojené s e-shopom.
  • Web aj desktop. Online verzia je vhodnejšia na úpravu jednotlivých objednávok, desktop je lepší na zaúčtovanie faktúr za tovar a párovanie platieb (práca finančného oddelenia).
  • Kontrola. Firma má prehľad nad svojím cash flow a ziskom či stratou.

Vyskúšajte ABRA Flexi na mesiac zadarmo na www.abra.sk/flexi.

ABRA

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať