SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Nové monitory a projektory ViewSonic pre firemných aj domácich používateľov

Tlačové správy
0

ViewSonic na  tlačovej konferencii v Prahe predstavil novinky aj plány na druhý polrok 2024. Konferencia bola rozdelená do troch hlavných častí: vzdelávanie, business a spotrebiteľské riešenie.

Projektor M10 využíva laserovú RGB technológiu a poskytuje jedinečný audiovizuálny výkon v kompaktnom prevedení.

Vďaka využitiu výhod tejto laserovej projekcie poskytuje kvalitný obraz so 100% pokrytím farebného gamutu BT.2020 a vysokým jasom 2 200 lúmenov. Projektor M10 umocňuje zážitok z domáceho kina a poskytuje 120" displej v rozlíšení Full HD 1080p doplnený výkonným reproduktorom Harman Kardon. Vďaka funkciám, ako je automatické nastavenie lichobežníkového skreslenia H/V a okamžité automatické zaostrenie, poskytuje tento projektor dokonale tvarovanú a čistú projekciu v priebehu niekoľkých sekúnd. Obľúbené filmy si ľahko vychutnáte vďaka všestranným možnostiam pripojenia, ako je vstavaná Wi-Fi pre bezdrôtové zrkadlenie obrazovky a USB-C pre priame zobrazenie obsahu z mobilných zariadení.

WPD-700 Súprava na bezdrôtový prenos obrazu. Ponúka funkciu plug-and-play a umožňuje používateľom bezdrôtovo vysielať obsah z mobilných zariadení bez nutnosti nastavenia siete alebo inštalácie softvéru.

Pomocou pripojenia peer-to-peer zaisťuje stabilitu a zabezpečenie prenosu a zjednodušuje prístup hostí pre zdieľanie obsahu. Zariadenie WPD-700 poskytuje plynulé streamovanie s latenciou menšou ako 80 ms a podporuje rozlíšenie až 1080p Full HD. Navyše umožňuje bezdrôtové streamovanie obsahu chráneného DRM z obľúbených platforiem, ako sú Netflix, Disney+ a ďalšie. Vďaka dosahu až 30 metrov umožňuje bezdrôtovo prenášať obsah aj vo veľkých priestoroch a ušetriť tak náklady za dlhé HDMI káble. Vysielač je vybavený portom USB-C, ktorý zaisťuje priamu kompatibilitu s väčšinou mobilných zariadení bez ďalších adaptérov.

XG272-2K-OLED 27“ herný OLED monitor s  obnovovacou frekvenciou 240Hz. Má rozlíšenie 2K QHD a OLED obraz oživí každý pixel, čím stiera hranice medzi virtuálnym svetom a realitou. Obnovovacia frekvencia 240 Hz a rýchla doba odozvy až 0,02 ms (GTG) zaisťujú plynulé a rýchle hranie. Zážitok ešte viac prehlbujú technológie NVIDIA G-Sync Compatible a AMD FreeSync Premium. Jeho elegantný biel exteriér značí čistotu a jemné krivky ergonomického dizajnu sa zbiehajú do ostrých hrán, pripravených na akúkoľvek výzvu. Je doplnený prispôsobiteľným RGB osvetlením. Pomocou priloženého diaľkového ovládača môžete bez námahy ovládať parametre displeja, vstupy a herné režimy.

Počas konferencie boli predstavené aj nové komerčné displeje a digitálne kiosky, ktoré zahŕňajú nástenné, outdoorové, kabinetné, stolné a samostatne stojace modely. Tieto kiosky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám podnikov a verejných priestorov.

ViewSonic predstavil svoj nový rad industriálnych displejov XF, ktoré sú odolné voči extrémnym podmienkam a majú certifikáciu IP65. Tieto displeje sú ideálne na použitie v priemyselných prostrediach, kde je vyžadovaná vysoká odolnosť a spoľahlivosť.

Ďalším predstaveným produktom bol interaktívny panel IFP52-2F s EDLA certifikáciou, ktorý ponúka pokročilé funkcie pre vzdelávanie aj firemné prostredie. Tento panel podporuje multi-touch ovládanie a je vybavený širokou škálou vstupov pre ľahkú integráciu do rôznych systémov.

Opomenuté neboli ani panely IFP-G1, ktoré sú navrhnuté bez operačného systému Android a podporujú filozofiu Bring Your Own Device (BYOD). Tento prístup je odpoveďou na obavy z bezpečnostných hrozieb, ktoré môžu operačné systémy predstavovať pre veľké korporácie. Užívatelia môžu pripojiť svoje firemné notebooky alebo zakúpiť OPS PC Windows 11 alebo Android 14, pričom zariadenia sú stále certifikované pod EDLA pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a výkonu.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať