CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Veracomp oznámil založenie dcérskej spoločnosti na Slovensku pod názvom Veracomp Slovakia

Tlačové správy
3

Veracomp, distribútor s pridanou hodnotou, takýmto spôsobom reaguje  predovšetkým na vlastný rast, ktorý za obdobie od založenia firmy v medziročnom porovnaní dosiahol doteraz rekordnú hodnotu vo výške 113 %. Ďalším cieľom je presadenie sa na rýchlo sa rozvíjajúcom slovenskom IT trhu.

"Tento krok je logickým vyústením našej spolupráce s partnermi na Slovensku, ktorú chceme stále viac prehlbovať. Je jasné, že stabilná, lokálna podpora a vyššia miera vzájomnej komunikácie nám umožní reagovať na potreby partnerov oveľa flexibilnejšie než doteraz. Teraz sme preto pristúpili k založeniu samostatnej spoločnosti Veracomp Slovakia ", hovorí Petr Janda, CEO spoločnosti Veracomp.

"Pokračujeme samozrejme aj v personálnom posilňovaní slovenského tímu, nedávno sme už uvítali novú kolegyňu na pozíciu marketingového špecialistu, slečnu Naďu Gubišovú a v najbližšej dobe predstavíme aj nové posily v obchodnom tíme ", dodáva Janda.

Veracomp si zakladá na budovaní dlhodobej dôvery so svojimi partnermi. Okrem rýchlosti a flexibility považuje za svoje silné stránky predvídateľnosť a výborné technické znalosti svojich konzultantov. Svojich partnerov tiež pravidelne vzdeláva a motivuje rôznymi programami, aktuálne napríklad spúšťa vlastný Bonusový systém, pripravuje sa otvorenie kompletne prepracovaného partnerského portálu a mnoho ďalších produktov.

Redakcia

Všetky autorove články
Veracomp

3 komentáre

Great web site! It looks really good! Maintain the good job! www reakcia na: Veracomp oznámil založenie dcérskej spoločnosti na Slovensku pod názvom Veracomp Slovakia

4.4.2023 17:04
Great web site! It looks really good! Maintain the good job!

www
Reagovať

striplife.ru reakcia na: Veracomp oznámil založenie dcérskej spoločnosti na Slovensku pod názvom Veracomp Slovakia

1.2.2023 01:02
striplife.ru
Reagovať

striplife.ru reakcia na: Veracomp oznámil založenie dcérskej spoločnosti na Slovensku pod názvom Veracomp Slovakia

1.2.2023 01:02
striplife.ru
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať