ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Video: Hightech fitness centrum vraj umožní absolvovať týždňový tréning len za 40 minút

Technológie
2

Keby vo filme Star Wars bola telocvičňa, iste by bola vybavená technológiou fitnes biohackingu a tréningovými strojmi využívajúcimi umelú inteligenciu. Možno to znie futuristicky, ale niečo také už existuje v Beverly Hills. Upgrade Labs, wellness centrum na biohacking vášho tela, je najnovší fenomén v oblasti fitnes, ktorý predviedla Ella Dove na YouTobe kanáli Well + Good v sérii What the Wellness.

Posilňovanie tela spočíva v tom, že používate skutočne vyspelé stroje, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš tréning v čo najkratšom čase. Napríklad 12 minút na stroji nahradí týždenný posilňovací tréning a 21 minút na inom zariadení zodpovedá 2 hodinám kardio cvičenia. Táto technológia je prispôsobená vášmu telu, takže tréning vám dá v okamihu to, čo potrebujete. Začínate strečingom, ktorý je podporovaný infračerveným svetlom, vďaka ktorému je telo príjemne teplé.

Potom sa pokračuje na cyklotrenažéri zlepšenom umelou inteligenciou, kde 8 minút cvičenia nahradí 45 minút behu. Nasleduje posilňovací tréning prekonávaním tlaku a odporu, potom studená kompresia HIIT (musíte to vidieť, aby ste mu porozumeli). Cvičenie sa ukončí asi za 40 minút, ale pretože nejde o obvyklý tréningový režim, cvičencovi to nahradzuje potrebu potiť sa po celý zvyšok týždňa.

Zdroj: wellandgood.com.

Redakcia

Všetky autorove články
zdravie šport Fitness umelá inteligencia AI

2 komentáre

Hovadina roka Bullshit reakcia na: Video: Hightech fitness centrum vraj umožní absolvovať týždňový tréning len za 40 minút

29.11.2019 20:11
Tak toto je hovadina jak mraky. Toto neohuri ani moju 80 rocnu babku. Cele je to Bullshit.
Reagovať

Dobre reakcia na: Video: Hightech fitness centrum vraj umožní absolvovať týždňový tréning len za 40 minút

29.11.2019 05:11
Pockam si, ked to bude za minutu...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať