Video: Prenosná laserová gravírovačka len LaserPecker Pro za 289 dolárov

0

LaserPecker Pro je prenosná gravírovačka, ktorá je schopná ľahko a rýchlo gravírovať takmer akýkoľvek povrch. V súčasnosti je k dispozícii na portáli Indiegogo, kde ho prispievatelia môžu získať od 289 USD, čo je úspora 27 % oproti odporúčanej maloobchodnej cene. Dodávky by sa mali začať v auguste 2020.

Do aplikácie LaserPecker môžete nahrať akékoľvek fotografie alebo vytvoriť vzory či slová na gravírovanie. Aplikácia obsahuje mnoho nástrojov na úpravu obrázkov s jednoduchými ovládacími prvkami, ktoré vám umožnia pohodlne upravovať fotografie alebo obrázky pred gravírovaním.

LaserPecker Pro je inovovaný podporným stojanom s automatickým nastavením, ktorý sa dá nastaviť a zaostriť v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí, ak položíte na miesto predmet, ktorý chcete gravírovať. Senzory zabudované v stojane zmerajú vzdialenosť medzi generátorom lasera a cieľovým objektom a automaticky upravia výšku tak, aby ohnisko bolo v správnej vzdialenosti od povrchu objektu.

Pred gravírovaním LaserPecker Pro najskôr zobrazí plánovanú dráhu premietnutím vodiaceho lasera na cieľový povrch. Na základe ukážky trajektórie môže používateľ ľahko upraviť veľkosť, polohu a uhol rotácie vzoru. Potom treba už len stlačiť tlačidlo na spustenie gravírovania.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
laser

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať