SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Vysielanie DIGI Sport bude nabité ostrovným futbalom

Tlačové správy
0

Slovak Telekom a DIGI Sport ohlasujú ďalšiu športovú akvizíciu na tri ďalšie ročníky, a to najstaršiu pohárovú futbalovú súťaž na svete.

Štyri súťaže z ostrovov vrátane top novinky
Ostrovný futbal na DIGI Sport nebude zahŕňať iba anglickú Premier League a Championship, škótsku Premiership, ale už aj najstaršiu pohárovú súťaž sveta.

Úplnou novinkou vo vysielaní DIGI Sport je od novej sezóny FA Cup, ktorý píše svoju tradíciu už od novembra 1871. A vyšpičkované súboje medzi tímami z nižších súťaží s úplnou špičkou futbalu na ostrovoch majú neuveriteľný náboj.

Prvým víťazom pohára boli Wanderers z Londýna, najúspešnejším klubom histórie je s 13 titulmi Arsenal v tesnom závese s Manchestrom United, ktorý sa z trofeje tešil 12-krát. Na delenej tretej priečke sú Chelsea FC a Tottenham Hotspur, ktorých hráči zdvíhali pohár nad hlavu osemkrát a na piatej Liverpool a Aston Villa, ktorým sa to podarilo sedemkrát.

„FA Cup, ako najstaršia pohárová súťaž na svete, je tou tradičnou čerešničkou na torte, ktorá skompletizuje fantastickú ostrovnú futbalovú ponuku u nás," povedal k novej akvizícii generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.

Predplatné NEXTECH 2021

Štartujeme vo veľkom o 25 dní
Novú sezónu odpáli DIGI Sport naozaj vo veľkom. Veľkým štúdiom a súbojom medzi víťazom Premier League a FA Cupu s názvom FA Community Shield, o ktorý tímy súperia od roku 1908. V tohtoročnom sa už v nedeľu 5. augusta vo Wembley proti sebe postavia Manchester City a Chelsea FC. Nová sezóna ponúkne obrovské množstvo zápletiek a rozhodne sa bude na čo pozerať. „Získali sme exkluzívne práva na najkvalitnejší anglický pohár spolu so zápasom Community Shield, ktorý odštartuje futbalovú sezónu na ostrovoch," prezradil výkonný riaditeľ DIGI CZ Vladimír Rusnák.

Podčiarknuté, sčítané: Premier League, Championship, škótska Premiership a FA Cup – ponuka ostrovného futbalu na DIGI Sport bude mimoriadne bohatá.

Už o týždeň v stredu 18. júla o 13:00 má DIGI Sport pripravenú ďalšiu veľkú novinku vo svojom vysielaní! Buďte v obraze, sledujte DIGI Sport web a Facebook.

Slovak Telekom, a.s.

Všetky autorove články
TV Telekom Digital zabava šport internet online

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať