HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Vytvorte si svoj digitálny klon a môžete ho používať namiesto emotikonov

0

Osobné avatary sú čoraz populárnejšie. Medzi najinteligentnejšie a najdynamickejšie patria Genies. Tvorcovia používajú 3D animácie a pokročilú umelú inteligenciu na vytvorenie digitálneho klonu, ktorý bude vyzerať a rozmýšľať ako vy. A teraz sú tu v novej generácii Genies 2.0.

K dispozícii sú mobilné aplikácie pre iOS Android umožňujúce četovať prostredníctvom vášho avatara, ktorý reaguje na kľúčové slova a vyjadruje pocity podľa toho, čo píšete.

Genies sú konkurenciou pre Bitmoji spoločnosti Snapchat. Používajú proprietárnu technológiu, ktorá ponúka až milión možností prispôsobenia – od osobnostných typov, vyjadrenia „páči sa mi“ a „nepáči sa mi“ až po oči, vlasy a farbu pleti. Genies môžu byť integrované do desiatok aplikácií na odosielanie správ, ako sú napr. Facebook Messenger, iMessage a WhatsApp. Nepodporujú však väčšie skupinové čety, pretože môžu byť použité iba v rozhovoroch s maximálne šiestimi ľuďmi.

Inžinieri spoločnosti testovali funkciu na miliónoch živých četov, aby vytvorili algoritmus, ktorý dokáže rozpoznať viac ako 180 emócií a vytvoriť automatické odpovede, akoby odpovedal  človek.

Môžete teda vytvoriť lepšie vyzerajúcu digitálnu verziu seba samého a upraviť ju kedykoľvek, ak ste zmenili svoj účes alebo oblečenie. Pritom váš digitálny klon nebude len vyzerať ako vy, ale môže sa aj správať rovnako ako vy. Používatelia môžu na svoje animované klony kopírovať svoje pohyby a výrazy tváre tak, že kliknú na ľubovoľnú z ponúknutých akcií - či už ide o myšlienky, pocity, alebo emócie.

Zdroj: producthunt.comthenextweb.com.

Redakcia

Všetky autorove články
Facebook intenet web Digital dáta online pocitac smartfon foto kamera emoji 3D

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať