CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Western Digital predstavuje najrýchlejšiu 1TB UHS-I microSD kartu na svete

Tlačové správy
1

Nová pamäťová karta značky SanDisk poskytne používateľom dostatočnú kapacitu pre zachytenie a spravovanie veľkých súborov fotografií a videa vo vysokom rozlíšení

Dopyt používateľov po digitálnom obsahu vo vysokom rozlíšení rastie. Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) umožní vďaka novému produktu zlepšiť, aj zrýchliť prácu a používanie mobilnej techniky. Novinka predstavuje absolútnu špičku vo svojom odvetví a používateľom umožní vďaka kombinácii kapacity a výkonu lepšie a ľahšie pracovať s digitálnym obsahom. V rámci veľtrhu  MWC Barcelona 2019 spoločnosť prestavila svetovo najrýchlejšiu pamäťovú kartu UHS-I microSD s kapacitou 1 TB* SanDisk Extreme® UHS-I microSDXC™. Nová karta ponúka vyššie rýchlosti a kapacitu pre zachytenie a prenos veľkého objemu dát u fotografií a videa vo vysokom rozlíšení, u smartfónov, dronov, alebo akčných kamier. Tieto závratné rýchlosti a kapacita poskytujú používateľom možnosť, ako vytvoriť svoj digitálny obsah, bez toho by si museli robiť starosti s nedostatkom miesta, alebo dlhým čakaním pri prenose dát.

Vďaka technológiám, ako sú viac kamerové telefóny, sekvenčné snímanie a rozlíšenie 4K, dnešné smartfóny a kamery dovoľujú používateľom vytvárať vysoko kvalitný obsah doslova jednou rukou. Western Digital neustále poskytuje najpokročilejšie riešenia pre to, aby používatelia mohli spoľahlivo zachytiť a zdieľať vzácne okamihy, alebo vytvárať video pre súkromné, alebo profesionálne použitie.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

“Ľudia dôverujú značke SanDisk a jej kartám na zachytenie a uchovávanie svojho digitálneho sveta. Naším cieľom je poskytovať vždy to najlepšie riešenie tak, aby používatelia mohli ľahko zdieľať svoj dôležitý digitálny obsah,” hovorí Brian Pridgeon, marketingový riaditeľ Western Digital pre značku SanDisk.

Nová pamäťová karta SanDisk Extreme UHS-I microSD s kapacitou až 1 TB je navrhnutá na rýchle prenášanie veľkého množstva digitálneho obsahu vo vysokom rozlíšení. Dosahuje prenosových rýchlostí až 160 MB/s1 . V porovnaní s bežnými UHS-I microSD kartami2 na trhu nová karta SanDisk prenáša súbory za takmer polovicu doby. Tieto rýchlosti sú dosiahnuté vďaka využitiu vlastnej firemnej technológie pre flash pamäte Western Digital. Nové karty budú dostupné v kapacitách 1 TB a 512 GB, sú zaradené do triedy A2 pre rýchlejšie načítanie a spúšťanie aplikácií. Karty budú k dostupné od apríla 2019. Doporučená koncová cena pre americký trh je 449 USD respektíve 199 USD.

Western Digital

Všetky autorove články
Western Digital micro SD karta pamat pamatova rychlost kapacita

1 komentár

Первая председательница Верховного суда Татарии молчала по поводу своей службы в НКВД. reakcia na: Western Digital predstavuje najrýchlejšiu 1TB UHS-I microSD kartu na svete

17.7.2020 04:07
Знаете ли вы?
Плата за проезд в последний путь у древних была скорее символической.
На идеологию национал-социализма оказали влияние русские эмигранты.
Китайскую пустыню засадили лесами и открыли там фешенебельный курорт.
Водитель ледового комбайна стал звездой единственного матча НХЛ, в котором принял участие.
Возможно, что американцы уже в 1872 году вмешались в канадские выборы.

<a href="http://arbeca.net/">arbeca</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať