SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Xiaomi Oclean F1: Elektrická zubná kefka za výbornú cenu

0

Xiaomi prichádza s novým modelom Oclean F1, ktorý zaujme výbornou cenou a výkonom na úrovni až 36 000 vibrácií za minútu. Kefka vyrobená z odolného ABS plastového materiálu a dostupná je v dvoch farebných prevedeniach. Taktiež poskytuje odolnosť na úrovni IPX7 pričom má hmotnosť menej ako 100 gramov. Kompaktná veľkosť zubnej kefky je doplnená o jednoduché ovládanie jedným tlačidlom.

Silný motorček má dlhú živostnosť, podľa údajov výrobcu ide až o 5000 hodín, čo je až päťkrát viac než v prípade iných konkurenčných motorčekov. Motorček je tichý, hlučnosť má len 45 dB. Celková hlučnosť kefky je menej ako 60 dB. Výkon motorčeka zabezpečuje 36 000 vibrácií za minútu, vďaka čomu kefka zabezpečí spoľahlivé sonické čistenie zubných i medzizubných priestorov.

800 mAh batéria poskytuje výdrž na 30 dní a jej nabitie následne trvá približne 2 hodiny. V balení sa nachádza aj 5V adaptér, ktorý je určený na nabíjanie spomínanej batérie. Nabíjanie prebieha pomocou magnetickej stanice, na ktorú vašu zubnú kefku jednoducho položíte.

Na prednej strane kefky sa nachádza aj 3-segmentový LED displej, ktorý znázorňuje stav batérie a 3 rôzne režimy čistenia – bielenie, jemné čistenie a štandardné čistenie. Tie je možné zmeniť ovládacím tlačidlom. Štandardné bielenie je vhodné pre zažltnuté zuby. Režim citlivého čistenie môžete využívať pri citlivých či bolestivých zuboch. Štandardné čistenie viete použiť pri klasickom čistení zdravých zubov. Zubná kefka vám počas procesu čistenia zubov automaticky pripomenie, aby ste každých 30 sekúnd zmenili oblasť čistenia.

Výrobca sa pýši aj veľmi kvalitnou čistiacou hlavicou, ktorá má 3D dizajn štetín. Jemné krivky zvyšujú pohodlie a zabraňujú poškodeniu zubov. Hlavica obsahuje jemné štetiny DuPont, ktoré Oclean používa vo všetkých svojich kefkách.

Hlavné vlastnosti

Zubná kefka s frekvenciou 36 000 vibrácií za minútu
Ponúka 3 režimy čistenia
Kvalitné Du Pont štetiny
Zabudovaný LED displej
Batéria s kapacitou 800 mAh
Dĺžka nabíjania 2 hod.
Výdrž batérie 30 dní
Funkcia časovač čistenia
Vodeodolnosť IPX7
Hlučnosť do 60 dB
Hmotnosť 98 g

Obsah balenia:

1x sonická kefka Oclean F1 – Sky Blue
1x čistiaca hlavica
1x USB nabíjací kábel
1x manuál

Cena: 29.90€ s DPH

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať