SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Zažite viac ako miliardu farebných odtieňov s novým moto g82 5G

Tlačové správy
0

Najnovší prírastok do rodiny moto g - moto g82 5G ponúka ohromujúce vizuálne a zvukové zážitky pri bleskovej rýchlosti. Vybavený najpokročilejším displejom, aký kedy bol použitý v zariadeniach moto g, prináša aj viacrozmerný zvukový zážitok v podaní Dolby Atmos® a stereo reproduktorov, systém fotoaparátov vytvorený na zachytenie toho, na čom záleží a batériu, ktorá toto všetko umožní.

So zariadením moto g82 5G môžete zažiť viac ako miliardu odtieňov realistických farieb na 6,6-palcovom Full HD+ pOLED displeji. To znamená nekonečný kontrast hlbšej čiernej, sýtejšie farby a šancu užiť si obľúbenú zábavu v novom svetle vďaka brilantnej 10-bitovej farebnej hĺbke, ktorá obsahuje 64x viac farebných kombinácií oproti 8-bitovým displejom. Navyše, nočný režim Night Light chráni oči a zároveň prináša jasný obraz pri sledovaní filmov alebo hraní hier s nízkym rozmazaním pohybu.

Vďaka ultra rýchlej obnovovacej frekvencii 120 Hz si môžete vychutnať plynulý zážitok zo sledovania obľúbených filmov, či seriálov. Aby sa váš zážitok posunul na vyššiu úroveň, Dolby Atmos® kombinuje duálne stereo reproduktory, ktoré poskytujú širší rozsah a väčšiu čistotu zvuku, čím vám pomôžu ponoriť sa ešte hlbšie do detailov skladieb a filmov. Môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný osobný koncert so smart power zosilňovačom, napríklad zvýšením hlasitosti bez rušivých elementov vo zvukovej stope.

Zábava môže pokračovať vďaka masívnej 5 000 mAh batérii, ktorá vám umožní celé hodiny počúvať hudbu, chatovať, alebo hrať hry. A keď príde čas na dobytie, TurboPower™ 30 W nabíjanie vám pomôže vrátiť sa rýchlo späť do hry.

zachyťte život z akéhokoľvek uhla

Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, kamerový systém je pripravený na akciu a to prostredníctvom 50 MPx hlavného fotoaparátu s technológiou Quad Pixel, 8 MPx fotoaparátu 2v1 s ultra širokouhlým objektívom a snímačom hĺbky pre dve jedinečné perspektívy. V neposlednom rade je tu 2 MPx Macro Vision kamera na zachytenie aj tých najmenších detailov. Okrem toho je tu predná 16 MP selfie kamera s režimom Dual Capture, ktorá umožňuje súčasne spúšťať zadnú aj selfie kameru. Po západe slnka využijete režim Night Vision pre neuveriteľne čisté zábery. Technológia optickej stabilizácie obrazu (OIS) umožňuje dosiahnuť ostré snímky aj pri slabom osvetlení bez nechcených otrasov.

Zvládnite všetko so super-rýchlym 5Gpripojením

Zariadenie moto g82 5G, vybavené mobilnou platformou Snapdragon® 695, ponúka až o 30 %2 väčší výkon. Ten sa prejaví na plynulejšom hraní hier, spoľahlivom 5G streamovaní a profesionálnej úrovni fotografie - prakticky bez ukladania do vyrovnávacej pamäte. To znamená, že používatelia si budú môcť okamžite stiahnuť mapy pre svoje najväčšie dobrodružstvá, či obľúbenú reláciu, a to za pár sekúnd. Ďalej sa môžu plynulo pripájať na videohovory s priateľmi bez toho, aby im uniklo jediné slovo.

získajte najnovší softvér a zabezpečenie

Smartfón moto g82 5G obsahuje čistú verziu systému Android 12, ktorá prináša ešte osobnejší, bezpečnejší a jednoduchší zážitok z mobilného zariadenia. Pomocou ovládacieho panela ochrany osobných údajov majú používatelia jasný a ucelený prehľad o tom, kedy aplikácie získali prístup k polohe zariadenia, fotoaparátu alebo mikrofónu, čo uľahčuje správu povolení. Funkcia ThinkShield tiež ponúka niekoľko vrstiev ochrany na zabezpečenie údajov v zariadení. Hráči s novým operačným systémom Android nebudú musieť čakať na stiahnutie obľúbených herných titulov, aby mohli začať s hrou.

My UX umožňuje väčšiu kontrolu nad zariadením ako aj zážitkami s ním, či už ide o prispôsobenie nastavení pre zábavu, zmenu farieb a písma alebo používanie gest na uľahčenie každodenných interakcií.

dostupnosť

Zariadenie moto g82 5G prichádza na vybrané trhy v Európe s počiatočnou odporúčanou cenou 329,99 EUR.

Právne vylúčenie zodpovednosti

Niektoré funkcie, funkcie a špecifikácie produktov môžu závisieť od siete a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu bez upozornenia zmeniť. MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android a Google Assistant sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. Vyrobené v licencii od Dolby Laboratories. Qualcomm Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/alebo jej dcérskych spoločností. Qualcomm a Snapdragon sú ochranné známky spoločnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a iných krajinách. THINKSHIELD je ochranná známka spoločnosti Lenovo. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2022 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

O spoločnosti Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s príjmom 60 miliárd USD z rebríčka Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame svetovo meniace sa technológie, ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom zariadení a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnú digitálnu spoločnosť pre každého. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola v roku 2014 kúpená spoločnosťou Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dcérskou spoločnosťou v úplnom vlastníctve spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za navrhovanie a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Pre viac informácií navštívte  https://www.lenovo.com a prečítajte si najnovšie správy na StoryHub a Motorola Global Blog.

 

1 Pokrytie 5G dostupné v rámci poskytovateľa služby 5G. Vyžaduje sa pokrytie siete 5G; dostupné len vo vybraných lokalitách; zariadenie nie je kompatibilné so všetkými sieťami 5G. Podrobnosti získate od poskytovateľa služieb.

2 Na základe údajov o výkone – 15 % zlepšenie CPU a až o 30 % rýchlejší GPU zistené spoločnosťou Qualcomm v porovnaní s predchádzajúcou generáciou produktov.

 

Zobrazit Galériu

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať