SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Získajte doživotne Office pre Windows alebo Mac už od 13 € v špeciálnom výpredaji Godeal24

0

Pridanie balíka Microsoft Office do počítača Mac alebo PC vám otvára svet možností, či už ste si práve kúpili nový počítač, alebo ste sa nakoniec vzdali iba online aplikácií. Ak ste používateľom Mac, Office Home & Business 2021 vám poskytuje prístup k Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote a Outlook. Udržujte svoj pracovný tok v plynulom chode vytváraním krásnych dokumentov pomocou programu Microsoft Word, lámaním čísel v programe Microsoft Excel, vytváraním výkonných prezentácií v programe Microsoft PowerPoint a správou e-mailov a kontaktov v programe Microsoft Outlook. Ak používate Windows PC, Office 2021 Professional je jednorazový nákup a stiahnutie bez ďalších nákladov. Sada aplikácií potom bude použiteľná po celú dobu životnosti vášho počítača.

Ak chcete celý balík, príďte do špeciálneho výpredaja Godeal24 , získajte Microsoft Office Pro 2021 pre Windows za 24,25 € alebo Microsoft Office 2021 Home and Business pre Mac len za 28,99 €  Ak stále váhate s cenou, Godeal24 pripravil aj balíky Office 2021 5 PC. Môžete si ho kúpiť s priateľmi alebo rodinou. Cena jedného PC je už od 13,05 €, čo je určite najlepšia ponuka. Obrovský softvér čaká, až si ho kúpite!

Godeal24 Hot Sales pre vašu referenciu!

Balík s viacerými kľúčmi uľahčuje inováciu vášho systému.

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! ( kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte ďalšie nástroje >>>

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať