SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Zvýšte svoju produktivitu doživotným balíkom Microsoft Office 2021 a Windows 11 už od 10 € vo veľkonočnom výpredaji Godeal24

0

Inovácia počítača môže predstavovať veľké výdavky, ale so softvérovým predplatným už len to, že máte zariadenie, ktoré robí všetko, čo potrebujete, stojí peniaze. Ak hľadáte lacný spôsob, ako dať svojmu počítaču so systémom Windows generálnu opravu a získať spoľahlivé aplikácie pre základnú produktivitu, tu je dobrá šanca získať balík Microsoft Office a operačný systém Windows za výhodnú cenu. Veľkonočné ponuky Godeal24 . Môžete získať doživotnú licenciu na Microsoft Office Professional 2021 len za 25,25 € (bežne 299 € ). To znamená, že môžete vytvárať, organizovať, počítať, komunikovať a ešte viac, to všetko z tohto stále zeleného balíka aplikácií na celý život bez mesačných poplatkov za predplatné, ako by ste mali v prípade Microsoft 365. Táto licencia balíka Microsoft Office pre Windows zahŕňa Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher a Access – všetko podstatné, čo potrebujete, aby ste v dnešnom digitálnom svete prosperovali. Nákupom získate okamžité stiahnutie a doručenie tohto balíka na jeden počítač a doživotné aktualizácie sú zahrnuté.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny bez kódu kupónu

Už vás nebaví váš zaostávajúci počítač? Nemusíte nevyhnutne potrebovať nové zariadenie, najmä ak aktualizujete svoj operačný systém na najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft: Windows 11 Professional! Je v predaji len pre 13,25€ (reg. 199€) na Godeal24. Windows 11 Pro je doteraz najnovší a najpokročilejší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Predtým bolo jedným z najväčších dôvodov upgradu prepracované používateľské rozhranie s futuristickým vzhľadom. Teraz môže byť väčší dôvod nový Windows Copilot s generatívnymi obsahovými schopnosťami. Nepremeškajte príležitosť získať najnovší a najlepší operačný systém od spoločnosti Microsoft!

Časovo obmedzené! Originálne kľúče W indows kúpite už od 6 €

 

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať