SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

ZyXEL je 3. najpopulárnejší výrobca sieťových riešení v ČR a SR za rok 2012

Tlačové správy
0

Spoločnosť ZyXEL opäť získala tretie miesto v kategórii o najlepšieho výrobcu sieťových riešení v ČR a SR, a to v ankete ChannelWorld Awards 2012. Vzhľadom k tomu, že v ankete hlasujú najmä reselleri (predajcovia) IT technológií, je toto ocenenie pre spoločnosť ZyXEL veľmi hodnotné ako spätná väzba a zároveň ukazuje stálu kvalitu jej produktov a riešení.

Redakcia časopisu ChannelWorld a vydavateľstvo IDG Czech Republic, a. s. v polovici februára vyhlásili výsledky ankety ChannelWorld Awards, ktorú metodicky zastrešuje výskumná spoločnosť IDC. V ankete, ktorá oficiálne nadväzuje na najstaršiu českú anketu o IT distributéra roka a už tretí rok oceňuje prostredníctvom hlasov channel partnerov tiež IT výrobcu roka, hlasovalo v období od 10. 09. 2012 do 31. 01. 2013 celkom 751 zástupcov zo 615 firiem z Českej (57 %) a Slovenskej republiky (43 %).

Spoločnosť ZyXEL Communications s. r. o. bola opäť nominovaná v kategórii Výrobca sieťových riešení, kde v konečnom súčte hlasov získala 3. miesto a okrem firmy Hawlett-Packard porazila po prvýkrát v histórii ankety aj spoločnosť D-Link. Prvú priečku získala tradične spoločnosť Cisco. ZyXEL získala 14 % hlasov a celkovo v tejto kategórii hlasovalo 314 zástupcov partnerov. ZyXEL Communication tak potvrdila svoje stabilne silné miesto na trhu.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať