SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

ZyXEL predstavuje moderné internetové riešenia na veľtrhu CeBIT 2012

0

ZyXEL Communications je popredná svetová spoločnosť, ktorá dodáva sieťovú technológiu a internetové riešenia. Jej zákazníkmi sú poskytovatelia telekomunikačných služieb, malé a stredne veľké organizácie, ako aj domáci používatelia. Aj tento rok sa ZyXEL zúčastní veľtrhu CeBIT 2012, ktorý sa koná v nemeckom meste Hannover od 6. do 10. marca. ZyXEL bude vystavovať modernú vysokorýchlostnú sieťovú architektúru a internetové riešenia. Stánok spoločnosti ZyXEL nájdete v hale 13, C58.

Komplexná ponuka internetových produktov a riešení spoločnosti ZyXEL je postavená na moderných vysokorýchlostných sieťových technológiách a architektúrach, ktoré zaručujú vysokú spoľahlivosť, flexibilitu a výkon. Hlavným motívom výstavného stánku ZyXEL je „Home Smart Home" („domov - inteligentný domov" od známeho príslovia „Home Sweet Home" - „domov - sladký domov") a jedná sa o architektúru vyvinutú zvlášť s ohľadom na telekomunikačných operátorov. Nová moderná technológia má širokú mieru použitia a umožní telekomunikačným operátorom ponúkať služby odstupňované podľa požiadaviek zákazníkov. V spojení s moderným softwarom a firmwarom, ako aj podporou svetovo uznávaných partnerov prináša ZyXEL svojim zákazníkom inteligentnejší spôsob, ako žiť v internetovom svete. Súčasťou výstavy budú živé ukážky inteligentných domácich aplikácií.

Jednou z veľkých udalostí CeBITu 2012 je technológia „osobného cloudu", ktorú vyvinula spoločnosť ZyXEL. Jadrom cloudu sú nové multimediálne servery radu NSA300 v kombinácii s technológiou od svetového dodávateľa cloudových riešení, spoločnosti Polkast. Užívateľ má prístup k rýchlemu streamovaniu HD dát nie len doma, ale aj kdekoľvek inde vďaka mobilným aplikáciám „Mobile Apps" - užívateľ má zo svojho mobilného zariadenia voľný a jednoduchý prístup ku všetkým svojim multimediálnym dátam cez zabezpečený osobný cloud.

Spoločnosť ZyXEL nezabúda ani na obchodných zákazníkov, ktorí žiadajú vysokú produktivitu a špičkové zabezpečenie. Komerčné aplikácie „Integrated Defense over the Cloud" prinášajú podnikom optimálne pripojenie k internetu (nie len pevné, ale aj bezdrôtové) cez integrovanú zabezpečenú platformu vybavenú mnohými funkciami s jednoduchou obsluhou. Bohatá bezpečnostná výbava riešení ZyXEL bola overená v praxi u viac ako 400 000 podnikov a organizácií. Vďaka riešeniam spoločnosti ZyXEL sa podnik môže spoľahnúť na bezpečnú komunikáciu cez internet a intranet a maximálny výkon.

Spoločnosť ZyXEL pokračuje vo vývoji nových produktov a riešení postavených na moderných vysokorýchlostných optických technológiách a DSL technológiách. Na výstave uvidia návštevníci naživo ukážky riešení 4G LTE, VDSL2 bonding, široké produktové portfólio zariadení CPE (zariadení pre inštaláciu u zákazníka) a kompletné optické riešenia.

Pokiaľ chcete vidieť na vlastné oči ponuku internetových riešení spoločnosti ZyXEL, tešíme sa na vás na výstave CeBIT 2012 v stánku 58, hala 13.


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať