SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Slovenský startup SpaceSpy vystúpi na konferencii Web Summit po boku svetových lídrov

0

Geolokačná sociálna sieť SpaceSpy oslovila organizátorov najväčšej a svetovo uznávanej konferencie o nových technológiách. Tí sa po dôkladnom hodnotení rozhodli akceptovať a vybrať SpaceSpy spomedzi obrovského množstva nádejných startupov. Slovenský tím sa tak v novembri v portugalskom Lisabone bude môcť blysnúť na konferencii technologických startupov a investorov popri takých velikánoch, ako sú spoločnosti Microsoft, Coca-Cola, American Expres, Pepsico, Facebook, Spotify, TomTom, IBM či Twitter, Soundcloud, CBS či AOL. 

Sme nadšení, že sme boli vybraní a akceptovaní komisiou tak uznávanej konferencie, akou bezpochyby Web Summit je. Som poctený, že tím pracujúci na SpaceSpy bude mať takúto jedinečnú možnosť a verím, že prezentáciou tohto nadnárodného projektu oslovíme minimálne jedného atraktívneho investora. Web Summit je totiž príležitosťou, ako komunikovať o našom projekte s najvplyvnejšími svetovými lídrami, ale tiež možnosť získať reálneho investora z prvej ligy,“ uviedol Richard Olšovský, zakladateľ a autor idei geolokačnej sociálnej siete SpaceSpy a dodáva: „Už to, že sme sa na Web Summit dostali spomedzi množstva ďalších konkurenčných projektov, nám dáva jasný signál, že kráčame tou správnou cestou. Okrem toho to potvrdzujú aj prví používatelia, od ktorých denne získavame pozitívny feedback, za ktorý sme rovnako vďační.

Web Summit je jedna z najznámejších svetových konferencií, ktorá sa zaoberá najnovšími technológiami. Za šesť rokov existenie vyrástla z malej konferencie so 400 účastníkmi na svetovo uznávanú akciu s viac ako 50 tisícmi účastníkov z celého sveta. Žiadna iná technologická konferencia nerástla takto rýchlo. Web Summit sa tak stal európskou najväčšou a najdôležitejšou akciou svojho druhu, na ktorej sa stretávajú zástupcovia najznámejších spoločností, začínajúce šikovné projekty a investori, ktorí hľadajú príležitosti ďalšieho rastu. V minulosti sa Web Summitu zúčastnili také mená, ako napríklad Elon Musk (zakladateľ Tesla a Space X), Michael Dell (zakladateľ Dell), Palmer Luckey z Oculus VR, Reed Hastings (zakladateľ Netflixu), Sean Rad (zakladateľ Tinderu) či William Clay Ford Jr., výkonný riaditeľ automobilky Ford.

SpaceSpy je slovenský startup, ktorý funguje ako geolokačná sociálna sieť ponúkajúca veľké množstvo hodnotných funkcií  pre používateľov , tak aj pre firmy. Jedným zo zaujímavých benefitov je distribúcia peňazí investovaných do reklamy medzi samotných používateľov. SpaceSpy tak neprináša len pasívne prijímanie reklamy, ale možnosť zarobiť si reagovaním na reklamu alebo odpovedaním na firemné prieskumy. Bežný používateľ tak zarába prijímaním reklamy či reagovaním na prieskum, zatiaľ čo zadávateľ získava za svoje peniaze nielen videnia, ale aj cenovo výhodný prieskum trhu, spokojnosti alebo verejnej mienky, čo je v dnešnej dobe buď náročné, alebo drahé. Ide tak o win-win situáciu pre obe strany. Základné členstvo v SpaceSpy je dostupné bezplatne pre všetky krajiny, v súčasnosti je dostupný v slovenskom, českom, maďarskom, nemeckom a anglickom jazyku. Rovnako tak je SpaceSpy dostupný aj prostredníctvom aplikácie pre iOSAndroid. Viac informácií nájdete na www.spacespy.net.

Zobrazit Galériu
startup SpaceSpy

Pridať komentár