5 tipov, ako využiť software pre rast podnikania

2

Špeciálny projekt

Každé podnikanie potrebuje stabilný základ. Tým je informačný systém, v ktorom sú všetky dáta. Ako ich využiť pre rast firmy?

Informačný systém zabezpečuje precízny chod všetkých firemných procesov. Pozrite sa na 5 tipov, ako vám pomôže s riadením firmy a celkovo ušetrí čas a peniaze.

1. Držte riadenie firmy pevne v rukách

Informačný systém prinesie do firmy systém a poriadok. Vďaka nemu vždy viete, čo sa vo firme deje a prečo. Môžete tak ihneď reagovať na všetky zmeny.

„Považujem za dôležité prácu systematizovať. V dnešnej dobe sa i vďaka systému ABRA dokážeme posúvať vpred,“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.

2. Automatizujte obchodné procesy

Informačný systém automatizuje celý obchodný proces – od nákupu tovaru, skladu a objednávok až po fakturáciu a expedíciu. Všetky dáta následne automaticky zavedie do účtovníctva – bez chýb a zložitého prepisovania.

„Operatívu, ktorú sme vo firme robili niekoľko rokov manuálne, teraz kompletne nahradil informačný systém.“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.


Spoločnosť ZAJO sa spolieha na informačný systém ABRA.

3. Pracujte s firemnými dátami na jednom mieste

Všetky dáta z firmy máte vďaka informačnému systému na jednom mieste a v potrebných súvislostiach. Ihneď vidíte zmenu tržieb, aktuálne mzdové náklady, objem pohľadávok, úspešnosť produktov i obchodníkov, tovar na sklade a veľa ďalšieho.

„ABRA mi dáva istotu, že procesy sú pod kontrolou a ja sa rozhodujem na základe faktov.“ Vladimír Finsterle, zakladateľ MojaLekáreň.sk

4. Spravte si poriadok v evidencii skladu

V informačnom systéme presne viete, kde tovar leží, neplytváte časom hľadaním a zbytočným prepisovaním do počítača, máte vždy dostupné aktuálne informácie a naplno využívate každý centimeter skladových priestorov.

„V sklade využívame čítačky čiarových kódov. Pomáhajú nám nielen s evidenciou vstupného materiálu, ale i pri presunoch výrobkov medzi skladmi a pri kompletnom balení.“ Richard Paczelt, koordinátor výroby TUBAPACK, a.s.

 


Informačný systém ABRA pomáha riadiť výrobu vo firme TUBAPACK.

5. Využívajte moderné online predajné kanále

Informačný systém má buď integrovaný e-shop alebo naň ľahko napojíte vlastný online predajný portál. Tým využijete všetky výhody automatizácie v objednávkovom procese a objednávky vybavujete takmer bez ľudského zásahu.

„Rýchla dodávka, bezproblémové spracovanie objednávky, ľahká reklamácia a výmena tovaru. To sú základné atribúty, ktoré nám pomáha zabezpečiť systém ABRA.“ Juraj Králik, zakladateľ ZAJO.

ABRA Software je nie len výrobcom a dodávateľom firemných informačných systémov. So zákazníkmi už 27 rokov hľadá optimálne riešenie v oblasti automatizácie a digitalizácie firemných procesov, ktoré pomáhajú firmám rásť.

 

Zobrazit Galériu

www.abra.sk

Všetky autorove články

2 komentáre

Ešte keby sa to tak dalo stiahnuť na torrentoch, tak by to slovenské firmy chceli. Ak sa to platí, tak nie... reakcia na: 5 tipov, ako využiť software pre rast podnikania

18.3.2021 18:03
Ešte keby sa to tak dalo stiahnuť na torrentoch, tak by to slovenské firmy chceli. Ak sa to platí, tak nie...
Reagovať

RE: Ešte keby sa to tak dalo stiahnuť na torrentoch, tak by to slovenské firmy chceli. Ak sa to platí, tak nie... reakcia na: Ešte keby sa to tak dalo stiahnuť na torrentoch, tak by to slovenské firmy chceli. Ak sa to platí, tak nie...

20.3.2021 14:03
veru, u nás vo firme buď otvorený softwér alebo program+crack v priečinku a používalo celé oddelenie veselo
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať