SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

7-palcový skladací Apple iPhone bude mať podporu stylusu

0

Podľa firmy Omdia, zaoberajúcej sa globálnym výskumom technológií, môže Apple uviesť na trh dlho očakávaný skladací iPhone so 7-palcovým displejom OLED a podporou Apple Pencil už v roku 2023. Hovorí sa, že zariadenie bude mať veľkosť displeja v rozmedzí 7,3 až 7,6 palca. Zdá sa pravdepodobné, že skladací smartfón bude podporovať Apple Pencil alebo aspoň variant existujúceho príslušenstva pre iPad s rovnakým názvom.

Apple Pencil je vhodný na ilustrácie, poznámky písané rukou a na úlohy produktivity, ktoré si vyžadujú jemnú kontrolu, nedá sa teda dobre využiť na menších telefónoch iPhone. Sedempalcový skladací iPhone však bude mať údajne takmer taký veľký displej ako ‌iPad mini. Jeho zobrazovací panel OLED by mal pochádzať od spoločnosti Samsung.

Chýry o tom, že Apple pracuje na skladacom ‌‌iPhone‌‌, sa objavujú od roku 2016 a spoločnosť podala už značné množstvo patentov týkajúcich sa skladacieho ‌telefónu‌. V posledných mesiacoch sa okolo zariadenia objavuje čoraz viac správ, pribúdajú ďalšie podrobnosti a postupne sa formuje aj časový rámec uvedenia.

Zdroj: macrumors.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať