Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Ako bezpečné sú bezpečnostné kamery? Nezmeškajte konferenciu Axis Talk 2021

Bezpečnosť
0

Špeciálny projekt

Útoky hackerov čoraz častejšie mieria na kamerové systémy. Ako sa účinne brániť? Aj to bude témou online konferencie spoločnosti Axis Communications, svetového lídra v bezpečnostných a smart city technológiách. Pripojte sa 20. a 21. apríla!

Svet sa mení a bezpečnostné technológie prechádzajú rýchlym vývojom. Virtuálna konferencia Axis Talk 2021 vám umožní pochopiť súčasné hlavné trendy z pohľadu popredného svetového výrobcu a inovátora. Dozviete sa o kybernetickej bezpečnosti, kamerách nositeľných na tele, zapojení umelej inteligencie, IP audiu aj smart city systémoch. Program zložený z prezentácií miestnych i globálnych odborníkov bude dostupný v češtine a ZDARMA - stačí sa zaregistrovať a pripojiť počas jedného alebo dvoch dopoludňajších blokov v dňoch 20. a 21. apríla 2021.

Čo všetko sa na konferencii môžete dozvedieť:

• Kybernetická bezpečnosť

Príklady z praxe dokazujú, že obavy z kyberútokov na IP kamery sú reálne. Efektívna ochrana zahŕňa produkty, ľudí, technológie i procesy. Kľúčové je tiež partnerstvo s dodávateľom, ktorý vás podporí na všetkých úrovniach.

• Riešenie pre mestá a dopravu

Uvidíte ako vyzerajú škálovateľné smart city riešenia, vďaka ktorým je cestná doprava bezpečnejšia a mestá sú naozaj lepším miestom pre život.

• Kamery nositeľné na tele

Ľahké, robustné, vode odolné a ľahko použiteľné kamery dnes môžu policajti či zamestnanci bezpečnosti nosiť ako súčasť svojho výstroja. Ako funguje otvorená platforma, ktorá umožňuje ich pripojenie k akémukoľvek kamerovému systému?

• Kritická infraštruktúra a priemysel

Inteligentný monitorovací systém môže ísť ďaleko za hranice fyzického zabezpečenia a riešiť všetky kľúčové aspekty ochrany kritickej infraštruktúry, od bezpečného pracovného prostredia až po neprerušovanú prevádzku a zabezpečenie proti vniknutiu neoprávnených osôb.


Úplný program Axis Talk 2021 nájdete na webových stránkach akcie. Konferencia ponúkne sériu expertných prezentácií aj možnosť individuálnej konzultácie s lokálnym tímom Axis Communications. Pripojiť sa môžete 20. a 21. apríla 2021, vždy od 9.30 do 13.00 hod.

 

Zobrazit Galériu

https://www.axis-communications.com

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať