SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Ako pripojiť ChatGPT k internetu

Technológie
0

Jedna z najužitočnejších vecí na ChatGPT Plus je skutočnosť, že môžete používať rôzne doplnky, aby ste z tohto nástroja generatívnej AI získali viac. Jedna z najlepších funkcií, ktoré spoločnosť OpenAI priniesla do aplikácie ChatGPT, bola možnosť prehľadávať web pomocou služby Bing. Žiaľ, OpenAI v júli túto funkciu vypol a už je nevrátil. Preto ponúkame niekoľko spôsobov, ako môžete ChatGPT pripojiť k internetu.

Prečo má ChatGPT zakázané prehľadávanie webu pomocou služby Bing? OpenAI zakázal funkciu Browse with Bing, pretože mnohí používatelia objavili spôsob, ako pomocou nej obchádzať platené webové stránky. Aby sa predišlo akýmkoľvek problémom, spoločnosť túto funkciu zrušila a pracuje na tom, aby zistila, ako sa dá tomu zabrániť. Dovtedy si budete musieť nájsť iný spôsob.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Samozrejme, existuje na to niekoľko rôznych spôsobov. Jedna z možností, ako surfovať po internete a využívať generatívne schopnosti aplikácie ChatGPT, je použitie doplnkov pre prehliadače. WebChatGPT je jeden z tých, o ktorých sa na internete hovorí najviac. Doplnok si môžete nainštalovať z internetového obchodu Chrome.

Po inštalácii jednoducho prejdite na webovú stránku ChatGPT a prihláste sa do svojho účtu OpenAI. Tam vyhľadajte prepínač v spodnej časti. To vám umožní prehľadávať web priamo z aplikácie ChatGPT a nebudete na to potrebovať ChatGPT Plus. Ďalší spôsob, ako môžete začať používať internet pomocou ChatGPT, je využiť pluginy, ako napr. KeyMate.AI Search. Hoci existuje mnoho bezplatných možností, ChatGPT Plus a najnovšia verzia KeyMate.AI ponúkajú prepracovanejšiu a výkonnejšiu možnosť vyhľadávania.

Ak chcete nainštalovať KeyMate.AI, stačí prejsť do obchodu so zásuvnými modulmi v rámci ChatGPT GPT-4. Tu môžete konkrétne vyhľadať KeyMate.AI a potom sa rozhodnúť pre jeho inštaláciu. Zásuvné moduly ChatGPT, ako je KeyMate.AI, si môžete nainštalovať len vtedy, ak máte predplatené ChatGPT Plus, ktoré stojí 20 dolárov mesačne.

Zdroj: bgr.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať