SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Aktualizujte svoj počítač s doživotným balíkom Microsoft Office od 15 € a Windows 11 Pro od 10 € na Godeal24

0

Je tu veľa práce, ktorú treba urobiť za málo času. Aplikácie na zvýšenie produktivity môžu vo vašom pracovnom dni zmeniť hru, no opakujúce sa poplatky sú nekonečnou nočnou morou. Našťastie môžete získať doživotnú licenciu na Microsoft Office Professional 2021 práve tu za jednorazovú platbu 27,25 € (reg. 299 € ) v špeciálnej akcii Godeal24. Týmto jednorazovým nákupom získate vydanie Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlooku, Teams, OneNotu, Publishera a Accessu na rok 2021, ktoré môžu byť veľkým prínosom pre vaše profesionálne, akademické alebo dokonca kreatívne potreby. Všetky tieto aplikácie od spoločnosti Microsoft je možné nainštalovať na jeden prenosný počítač alebo počítač so systémom Windows a po zakúpení okamžite dostanete licenčné kľúče a odkazy na stiahnutie, čo vám umožní začať si ich užívať čo najskôr. MS Office 2019 Professional je tiež za najnižšiu cenu tohto roka – len 19,99 € za celoživotné používanie, čo je skvelé pre tých, ktorí majú nízky rozpočet. Zvýšte svoju produktivitu s týmto doživotným prístupom k balíku Microsoft Office teraz .

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny bez kódu kupónu

Používatelia PC majú možnosť upgradovať kompatibilné zariadenie na Windows 11 Pro za časovo obmedzenú nízku cenu. Windows 11 Professional môžete získať len za 13,25 € (reg. 199 €) na Godeal24 , pričom nepotrebujete žiadny kupón. Windows 11 Pro vylepšuje váš počítač tým, že ponúka ďalšie vylepšenia produktivity, ako aj funkcie zabezpečenia a vylepšenia AI. Či už ste vzdialený pracovník, vlastník firmy alebo len hľadáte inováciu, Windows 11 Pro vám môže pomôcť.

Časovo obmedzené! Originálne kľúče W indows kúpite už od 6 €

 

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami spoločnosti Microsoft, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať