SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

BEZPEČNOSŤ IT VO FIRME (pre malé a stredné podniky)

Bezpečnosť
3

DVOJDIELNY ONLINE SEMINÁR S ODBORNÍKOM NA INFORMAČNÚ A KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ

Viete, aké hrozby môžu narušiť chod Vašej spoločnosti?

Stretli ste sa už s phishingom? Či potrebujete nastaviť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa „home officov?

Na čo nezabudnúť pri nastavení IT bezpečnosti?

Vaši zamestnanci pracujú na diaľku, firemné dáta sa pohybujú v oblakoch a Vaša obchodná stratégia zahŕňa aj bezpečnosť IT. Ak ste malý či stredný podnik táto situácia sa Vám stále môže zdať ako sci-fi príbeh. Je to však realita aj v našich podmienkach.

Qubit Academy v spolupráci s odborníkom na informačnú a kybernetickú bezpečnosť Vás preto pozýqubitacademy.comvajú na dvojdielny online seminár „Bezpečnosť IT vo fime“ (pre malé stredné podniky), ktorý sa bude konať 4. a 11. novembra 2021 od 13:00 v online forme cez aplikáciu Webex.

Čo sa na seminári naučíte?

Na príklade modelovej firmy a jej opatrení, porozumiete požiadavkám, ktoré sa kladú na bezpečnosť informačných a komunikačných technológií. Pochopíte podstatu hrozieb a rizík spojených s prevádzkou IT v takomto podniku. A získate praktické rady a návody ako maximalizovať firemnú bezpečnosť a čo najviac minimalizovať riziko kompromitácie firemných dát a narušenia celého chodu podniku.

Pre koho je seminár určený?

Seminár je určený najmä pre majiteľov malých a stredných podnikov, mladých či začínajúcich podnikateľov, freelancerov ako aj širokú verejnosť, ktorí majú záujem vzdelávať sa v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti a naučiť sa ako nastaviť túto bezpečnosť v rámci firmy a minimalizovať tak riziko strát v dôsledku kybernetických útokov.

Ako partneri seminára máme pre Vás špeciálny kód: bitnextech21, vďaka ktorému sa podujatia môžete zúčastniť* BEZPLATNE. Neváhajte a registrujte sa ešte dnes, počet miest je limitovaný!

*Štandardná cena seminára je 9,90 € (bez DPH).

 

qubitacademy.com

Všetky autorove články

3 komentáre

Napríklad ja som pracovala vo firme, kde mi kolegovia ponúkli kreknutý softwér, okamžite som ich nahlásila šéfovi :P reakcia na: BEZPEČNOSŤ IT VO FIRME (pre malé a stredné podniky)

22.10.2021 15:10
Napríklad ja som pracovala vo firme, kde mi kolegovia ponúkli kreknutý softwér, okamžite som ich nahlásila šéfovi :P
Reagovať

Dnešné firmy kradnú softwér, takže sa nezúčastnia seminára, ale si naloudujú torrenty a posťahujú odtiaľ matroš. reakcia na: BEZPEČNOSŤ IT VO FIRME (pre malé a stredné podniky)

18.10.2021 17:10
A keď sa to pokazí: Reinštall a sme zase sejf. Pred tým samozrejme dounloud z torrentov všetko zadara, veď firma nemá prachy navyše. Prečo utrácať za bezpečnosť, veď keď sa to pokazí, reinštall windows a obnova zo zálohy. Samozrejme záloha je zaheslovaný archív na uloz.to. Všicko v klaude oblaku mraku na nete.
Reagovať

RE: tak jasné, každý dnes sťahuje cez vé pé enku z torrentov a ulož to reakcia na: Dnešné firmy kradnú softwér, takže sa nezúčastnia seminára, ale si naloudujú torrenty a posťahujú odtiaľ matroš.

22.10.2021 13:10
tak jasné, každý dnes sťahuje cez vé pé enku z torrentov a ulož to zdarma, si sprostá? platiť to všetko?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať