ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Bratislava Game Jam sa po dvoch rokoch konečne presúva do offline prostredia

Tlačové správy
0

Pozývame vás na ôsmy ročník videoherného podujatia Bratislava Game Jam, ktoré sa uskutoční v priestoroch Kulturamy cez víkend 18. - 20. 11. Tímy aj jednotlivci sa môžu zapojiť do súťaže a za 48 hodín vytvoriť prototyp videohry na danú tému. Podujatie je určené pre filozofov:ky, dizajnérov:ky, programátorov:ky, hudobníkov:čky, scenáristov:ky a mnohé ďalšie profesie, ktoré sú pri vyvíjaní videohier potrebné. Registrácia na podujatie je možná na webovej stránke www.bratislavagamejam.sk.

SAMSUNG_07M Advertisement

Odborná porota následne vyhodnotí odovzdané hry, pričom dôraz kladie na originálnosť spracovania témy, uchopenie a prevedenie myšlienky, vizuál i celkový zážitok z hrania odovzdaného diela. Porotu tvoria Magdaléna Švecová (UCM FMK), Marián Ferko (Nine Rocks Games), Jozef Vančo (Arcade Watch / Hemisféra) a Miro Straka (straka.studio).
Po ukončení podujatia budú výsledky a hry zverejnené na webovej stránke podujatia.

22.11. sa taktiež uskutoční live stream, kde si jeden z porotcov Jozef Vančo všetky hry zahrá a okomentuje z pozície profesionálneho kreatívca pôsobiaceho na slovenskej hernej scéne Pripojte sa na Twitch jeho združenia Arcade Watch o 18:00. 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Partneri podujatia: Nine Rocks Games, Studio 727 s.r.o., Kreatívna Európa, Arcade Watch, Slovak Games Developers Association, RPishop.cz

Mediálni partneri: Rádio_FM, robime.it


Foto: Radovan Dranga
Zobrazit Galériu

Game Jam

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať