SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Bratislava Game Jam sa po dvoch rokoch konečne presúva do offline prostredia

Tlačové správy
0

Pozývame vás na ôsmy ročník videoherného podujatia Bratislava Game Jam, ktoré sa uskutoční v priestoroch Kulturamy cez víkend 18. - 20. 11. Tímy aj jednotlivci sa môžu zapojiť do súťaže a za 48 hodín vytvoriť prototyp videohry na danú tému. Podujatie je určené pre filozofov:ky, dizajnérov:ky, programátorov:ky, hudobníkov:čky, scenáristov:ky a mnohé ďalšie profesie, ktoré sú pri vyvíjaní videohier potrebné. Registrácia na podujatie je možná na webovej stránke www.bratislavagamejam.sk.

SAMSUNG 09 Advertisement

Odborná porota následne vyhodnotí odovzdané hry, pričom dôraz kladie na originálnosť spracovania témy, uchopenie a prevedenie myšlienky, vizuál i celkový zážitok z hrania odovzdaného diela. Porotu tvoria Magdaléna Švecová (UCM FMK), Marián Ferko (Nine Rocks Games), Jozef Vančo (Arcade Watch / Hemisféra) a Miro Straka (straka.studio).
Po ukončení podujatia budú výsledky a hry zverejnené na webovej stránke podujatia.

22.11. sa taktiež uskutoční live stream, kde si jeden z porotcov Jozef Vančo všetky hry zahrá a okomentuje z pozície profesionálneho kreatívca pôsobiaceho na slovenskej hernej scéne Pripojte sa na Twitch jeho združenia Arcade Watch o 18:00. 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Partneri podujatia: Nine Rocks Games, Studio 727 s.r.o., Kreatívna Európa, Arcade Watch, Slovak Games Developers Association, RPishop.cz

Mediálni partneri: Rádio_FM, robime.it


Foto: Radovan Dranga
Zobrazit Galériu

Game Jam

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať