SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Bude mať Xbox 720 skutočne tablet?

0

Ďalší report z Xbox magazínu nám naznačuje, prítomnosť tabletu v konzole Xbox 720. Prakticky by mala mať konzola pri sebe tablet v štýle WiiU, teda s displejom a všetkými ovládacími prvkami, ale v tenšom dizajne, viac pripomínajúcom bežné tablety ako iPad, respektíve PS Vita. Má mať HD obrazovku, motion detektory, touchscreen. Pri hre má fungovať štandardne ako extra obrazovka pre hry s tlačidlami a informáciami alebo spustí aj hry, ak chcete hrať mimo TV, samozrejme, môžete na ňom aj internetovať. Zatiaľ nie je jasné, či bude mať výkonný hardvér alebo bude viazaný na výkon konzoly.

xbox_tablet.jpg

Nový Xbox má byť matný čierny media hub, ktorý bude mať za úlohu priniesť hry do vašej obývačky s augmented realitou, smerovateľným zvukom, Kinectom, ktorý dokáže zachytiť štyroch hráčov a aj pohyby ich prstov. A k tomu pribudne aj tablet.

Všetko sa zrejme odrazí aj na cene. Kinect, konzola, tablet - tam môžeme čakať štartovaciu cenu aj 500 eur. Konzola by mala byť predstavená na E3 a vydanie očakávame na jeseň 2013.

Zdroj: sector.sk 

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať