SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Canon dopĺňa oceňovanú rodinu multifunkčných zariadení imageRUNNER ADVANCE o nové A4 monochromatické modely

Tlačové správy
0

Spoločnosť Canon, svetový líder v oblasti tlačových technológií, dnes uvádza na trh šesť nových čiernobielych modelov radu imageRUNNER ADVANCE pre formát A4. Tieto nové zariadenia nesú označenie iR ADV 525i, iR ADV 525iZ, iR ADV 615i, iR ADV 615iZ, iR ADV 715i a iR ADV 715iZ. 2. edícia 3. generácie imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II má v ponuke nahradiť aktuálne modely 400i/500i, ale zákazníkom ponúkne ďalší významný posun v oblasti rýchlosti, produktivity a bezpečnosti. Nové modely sú vybavené tými najmodernejšími technológiami, ktorými je aktuálne portfólio produktov 3. generácie vybavené. Patrí sem napríklad najnovšia firmvérová platforma (Unified Firmware Platform), nástroj uniFLOW Online Express pre riadenie nákladov a vylepšené bezpečnostné prvky multifunkčných zariadení.

Efektivita ako hlavný cieľ
Nové základné modely sú až o 30% rýchlejšie ako ich predchodcovia. Dosahujú veľmi solídne rýchlosti až 71 str./min, ale zároveň zostávajú spoľahlivé a kompaktné. Dokonale sa tak hodia pre malé a stredné podniky aj do kancelárií a úradov. Novinky sa zameriavajú na to, ako používateľom čo najviac ušetriť čas. Tomu zodpovedajú použité technológie, medzi ktoré patrí napríklad nová tonerová kazeta typu "všetko v jednom", ktorá zabezpečuje bezproblémovú výmenu starého tonera za nový, bez potreby volať technika. Všetky stroje 2. edície stavajú na výhodách, ktoré priniesla 3. generácie imageRUNNER ADVANCE. Nové modely sú postavené na známom intuitívnom používateľskom rozhraní v spojení s farebným dotykovým displejom, ktorý uľahčuje ich ovládanie. Používateľom uľahčí život taktiež konzistentnosť celej platformy, ktorá prináša nielen spoľahlivosť, ale aj možnosť jednoduchého prispôsobenia vlastným potrebám. Individualizované nastavenie displeja a funkcií aj možnosť personalizovaného nastavenia napomáha optimalizovať pracovné procesy.

Hospodárnosť v popredí
Vstavaná cloudová platforma znižuje nároky na IT vďaka neustále sa zdokonaľujúce jednotnej firmvérovej platforme (Unified Firmware Platform – UFP), ktorá zabezpečuje automatickú inštaláciu najnovších funkcií a aktualizácií. Multifunkčné zariadenie tak v každom okamihu ponúkajú najlepšie dostupnú funkcionalitu aj úroveň zabezpečenia s minimálnymi nárokmi na používateľa. Pre zákazníkov to znamená väčšiu istotu návratnosti investície, pretože nemusia svoje multifunkčné zariadenie meniť za nové kvôli novým potrebám. Ďalším prínosom pre zákazníkov je, že môžu pomocou nástroja uniFLOW Online Express riadiť celkové náklady na tlač vďaka integrovanému monitorovaniu, ktoré umožňuje zobrazenie aj analýzu celej infraštruktúry tlače. Celkové náklady navyše znižuje použitie tonerovej kazety typu "všetko v jednom", čo zaujme firmy všetkých veľkostí, ktoré hľadajú predovšetkým efektivitu a ekonomickosť prevádzky.

Zamerané na bezpečnosť
Predstavované modely radu imageRUNNER ADVANCE disponujú taktiež množstvom nových alebo vylepšených bezpečnostných funkcií, ktoré z nich robia jedny z najodolnejších a najspoľahlivejších čiernobielych strojov formátu A4 na trhu. Šifrovanie pevného disku je štandardom a identifikácia používateľa pri prihlásení na zariadení chráni dôverné informácie a spoločne posilňujú bezpečnosť, a to aj pri tlači z mobilných zariadení. Pri jednotlivých používateľoch je navyše možné zablokovať prístup k jednotlivým funkciám stroja. Vďaka tomu možno účinne brániť neoprávnenému šíreniu citlivých informácií v súlade s požiadavkami GDPR.

Spoľahlivé a kvalitné zariadenia
Nové multifunkčné zariadenia disponujú vstavaným DADF skenerom, voliteľnou čítačkou kariet a finišerom vyvinutým priamo pre tieto zariadenia a vďaka kompaktnému dizajnu zaberajú minimálny priestor. Aj napriek tomu ponúkajú veľmi vysokú kvalitu a funkčnosť. Integrované cloudové softvérové ​​riešenie umožňuje bezproblémové začlenenie stroja do existujúcich systémov aj vzdialený prístup k tlači. Komplexné softvérové ​​a hardvérové ​​riešenie typu "všetko v jednom" prináša špičkovú kvalitu obrazu a dokonale reaguje na požiadavky a potreby trhu v oblasti čiernobieleho skenovania a tlače A4.

„Radi by sme touto poslednou inováciou 2. edície 3. generácie portfólia imageRUNNER ADVANCE ukázali ako veľmi nám na našich zákazníkoch záleží, či už sú akokoľvek veľkí, alebo majú akékoľvek požiadavky,“ vysvetľuje Micaela Longová, odborníčka na produktový marketing spoločnosti Canon Europe. „Nech už vaša kancelária patrí medzi tie menšie či stredné, alebo sa radíte medzi veľké podniky, ponuka kancelárskych zariadení spoločnosti Canon dokáže vyhovieť vašim potrebám aj veľkosti rozpočtu. Ponúka vždy tú najlepšiu funkčnosť vo svojej triede a zároveň aj úroveň zabezpečenia, ktorá zbiera nezávislé ocenenia.“

Hlavné vlastnosti radu imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II:

 • Dizajn 3. generácie (hlboká čierna/titánová biela)
 • 52 str./min, 61 str./min, 71 str./min
 • 25,6 cm palcový dotykový displej
 • Vstavaný jednoprechodový DADF skener
 • Snímač pohybu
 • WiFi v štandarde
 • Technológia založená na tonerových kazetách typu "všetko v jednom"
 • Integrovaný finišer (model s finišerom/model bez finišera)
 • Kapacita zásobníkov papiera: 650 listov (zásobník na 550 listov, viacúčelový zásobník: 100 listov) / 3 200 listov v maximálnej konfigurácii
 • Kapacita výstupu papiera: Model bez finišera: 500 listov / Model s finišerom: 1 000 listov
 • Viacúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, formát obálky (60 - 199 g/m²)
 • Zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R (60 - 135 g/m²)
 • Duplexná tlač: 60 - 120 g/m²
 
Zobrazit Galériu

Canon Slovakia s.r.o.

Všetky autorove články
Canon tlaciaren A4 pripojenie pouzivatel

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať