ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Canon má nástroj na overovanie používateľov tlačiarne

Tlačové správy
0

Bezpečnosť informácií a správne využívanie firemných zdrojov sú pre podnik každej veľkosti dnes zásadným problémom. Okrem toho, úspech podniku priamo závisí od dostupnosti efektívnych pracovných procesov, ktoré zvyšujú produktivitu zamestnancov a starostlivo monitorujú náklady na správu tlačových infraštruktúr.

Ak je zabezpečená prostredníctvom overenia užívateľom, dáva možnosť vytvárať vlastné pracovné postupy, minimalizovať riziká, zlepšovať efektivitu procesov a poskytovať plnú kontrolu nad nákladmi na tlač a zaobstaraním kompatibilných tonerov.

Dodatok Universal Login Manager (ULM), ktorý ponúka výrobca Canon – je sadou niekoľkých funkcií, ktorých cieľom je chrániť a optimalizovať využitie tlačiarne prostredníctvom jednoduchého a účinného overenia osoby pri prístupe k takémuto zariadeniu.

Výhody správcu univerzálneho prihlásenia
Aplikácia ULM umožňuje priradiť používateľom právo tlačiť a prispôsobiť personalizované pracovné postupy na zvýšenie produktivity. Jednoduchý nástroj na vytváranie prehľadov zároveň ponúka podnikom silnú príležitosť na spravovanie jednotlivých akcií a nákladov vytvorených používateľmi.

Chránite svoje informácie
Aplikácia Universal Login Manager chráni tlačiarne pred neoprávneným prístupom a používaním, čím zabezpečuje vaše informácie a znižuje často neúmerné náklady na tlač, ktoré ste možno dávali za vinu náplniam. S týmto typom zaistenia tlačiarne vydržia tonery Canon ešte dlhšie.

Jednoduché overenie používateľa
Samozrejme, že všetko je zaistené vďaka špeciálne chránenému prístupu k tlačiarni na požadovanej úrovni bezpečnosti a pohodlia. Zamestnanec si musí vybrať predbežne priradenú metódu overovania a s ňou pristupovať k tlačiarni. Napríklad:

  • Používateľské meno a heslo
  • Prihlásenie sa pomocou obrázka
  • Prihlásenie sa pomocou obrázka a kódu PIN
  • Prihlásenie sa pomocou bezkontaktnej karty
  • Prihlásenie sa pomocou bezkontaktnej karty a PIN kódu

Pýtate sa, čo tým všetko získate?

Zvýšte produktivitu používateľov
Jednoduchý prihlasovací proces zvyšuje úroveň bezpečnosti bez narušenia produktivity používateľov. Takže bonus číslo 1.

Vlastné pracovné postupy
Po prihlásení, používateľ vstúpi do pracovného priestoru, ktorý môže byť prispôsobený tak, aby spĺňal špecifické požiadavky a šetril čas a vynaložené úsilie.

Kontrola a riadenie prístupu
Prihlásenie sa do systému môže byť vykonané na úrovni zariadenia, vrátane skenovania, odosielania, farebného kopírovania a farebnej tlače s tým, že tieto procesy môžu byť z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a kontroly nákladov na tlač kedykoľvek obmedzené.

Jednoducho sledujte, ako a kým sa každé zariadenie bežne používa na identifikáciu potenciálnych možností úspory.

Komu tieto výhody pomôžu?
Aplikácia Universal Login Manager poskytuje okamžité výhody IT administrátorom, kancelárskym používateľom a zástupcom manažmentu spoločnosti.

Systém je zabudovaný do tlačiarne a nevyžaduje si prídavné zariadenia k dodatočným tlačovým serverom. Jednoduchosť jeho aktivácie a konfigurácie zaručuje maximálny úžitok s minimálnym úsilím. Nástroj na vytváranie prehľadov sledovania zariadenia poskytuje výkonné možnosti správy nákladov a zvyšuje bezpečnosť dokumentov, a to všetko v súlade a potrebami konkrétnej spoločnosti.

Zobrazit Galériu

Seocentrum s.r.o.

Všetky autorove články
bezpečnosť Canon tlač biznis aplikácia ochrana technológie tech technika

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať